Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szexi leggings - hogyan?

Szexi leggings - hogyan?

Figyelt kérdés
Szerintem momentán a legszexibb viselet a fiatal lányokon a leggings, főleg, hogy már nem csak hosszú, feneket takaró, hanem rövid felsőkkel is elfogadott hordani. A kérdésem ezzel kapcsolatban az, hogy min múlik, hogy az egyik lányon szexin besimul a leggings a két popsigömb közé, sőt, a punciajkait is sejteti, a másikon viszont nem. Anyag? Viselési mód? Bugyi? Egyáltalán ki hogy hordja? Ki hogy szereti, mi az ízlése? Okítsatok ki, hogy kell.

2012. máj. 21. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

tevepatára gondolsz?

az nem a hordás, hanem inkább a szeméremdomboktól függ.

2012. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te is ilyet akarsz hordani? Hova teszed majd a tanyeszlit?
2012. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
91%

Édes a leggings nem helyettesíti a nadrágot, rövid pólóval pláne baromi gáz.. :)

Amúgy sztem fenékformától függ, de remélem előbb utóbb megérti mindenki, hogy az nem nadrág..

2012. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezt mondták három éve is a divatmumusok, hogy ilyet nem hordunk ám, kislányok, csak hosszú felsővel, de az élet csak odafajult, hogy a tinik lesz@rjá-k, mit akarnak nekik diktálni, és lám, abszolúte trend, hogy így hordják. Sokszor a tömegek alakítják a divatot, és nem a kreátorok meg a styleistok.
2012. máj. 21. 20:23
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem kreátor kérdése... a tömeg ostoba, a tinik meg bármit felvesznek, amiből kivan a se..ük, csak hogy meg akarják dönteni őket a pasik.


Normális nőnek a bőr sül le a képéről, hogy ha harisnyában megy ki az utcára. Főleg, mert ilyen is sok van - nem is igazi leggings, hanem vékony 30denes harisnya, amin még a fehérnemű is átlátszik. Szóval nézegesd csak, nyilván te is ilyen 16-18 éves kissrác vagy, akinek csak egy kerek popsi kell, aztán csá, az, hogy fél méterrel feljebb mi van, az tök mindegy.


24/N

2012. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ami jó, az jó. Vagy mondjam azt, hogy fuj-fuj leggingses kerek popsi?
2012. máj. 21. 20:47
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem, azt mondd, hogy fúj, k.rva, meztelen jár az utcán.


24/N

2012. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem fogom, hiába szeretnéd. Ez van.
2012. máj. 21. 21:05
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező csak nézd meg a válaszolónál: "A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik" Nem véletlen...
2012. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

No akkor én megpróbálok az eredeti kérdésedre válaszolni:)

szerintem függ a legging anyagától is, pl a picit katexosabb anyagúak azok, amelyek "bevágnak", míg a pamutok sztem kevésbé.. szerintem még a fenék formája is fontos, egy sportos, kerek popsi vonalait biztosan jobban kidomborítja mint egy nagyobb, husisabb darabot:)

2012. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!