Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek átlátszik az olyan...

Nektek átlátszik az olyan fürdőruhákban a mellbimbótok, amikben nincs olyan "párna" vagy mi? :D

Figyelt kérdés

Mostanában szinte ilyeneket találok a boltokban. :(

Egyálltalán hol lehet jó bikiniket venni?



2012. máj. 22. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
engem nem zavar ha atlatszik,melltartót se hordok ,és a ruhak alatt is latszik.
2012. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos átlátszik. Ezért keresek mindig másmilyet.
2012. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

arra nem gondoltatok még hogy esetleg ki lehet pótolni egy régi "leselejtezendő" melltartó belső részével?


Mármint nekem is a t*köm ki van, mikor meglátok egy klassz színű fürdőruhát, és közelebb lépve látom hogy ez nagyon átlátszós stílusú... éppen tegnap szereztem be egyet, és a napokban "pótlom" majd ki... így legalább nem kell tovább keresgélnem :))) de ez csak egy tipp (bár nőként a saját mellbimbómat nem szeretem a nagyérdemű elé tárni-... másét meg akkor vicces látni mikor a pasik összesúgnak az illető háta mögött, majd röhögésben törnek ki XDDD)

2012. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy látszik,ezért nem is hordok olyat.Nagyon sok helyen lehet kapni szivacsosat is,én pl New Yorkerben, Calzedoniában, Tezenisben, Konkurenciában láttam idén jó kis fürdőrucikat.
2012. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is olyat veszek amiben van egy vékony szivacs, nem szeretem ha átlátszik.
2012. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen látszik nekem is.
2012. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem is átlátszik. :( Gondoltam arra, hogy beleteszem egy másik melltartó párnáját, de akkor az nem fog kicsúszni?

2012. máj. 23. 14:33
 8/8 anonim válasza:
esetleg hozzá ölthetnéd egy pár öltéssel... biztos van olyan része ami vissza van hajtva és úgy van varrva... ha ehhez oldalt hozzáöltöd tuti nem fog látszani és kiesni sem. Sőt nekem most jutott eszembe, hogy mintha láttam volna rövidárusnál melltartó alapot... tudjátok, olyat amiből lesz a melltartó (fürdőruhás szivacsos), nem olyan amilyet a melltartóba kell betenni (pótlás céljából) hanem amire rá szokták varrni a bikinit és mindent takar ...egy próbát megér, nem igaz?
2012. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!