Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövid lábak, kis fenék, se...

Rövid lábak, kis fenék, se nem vastag se nem vékony combok - de milyen szabású és hosszúságú szoknya az előnyös?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
akár a mini is hordhatod. Ha rövid a lábad, vegyél fel hozzá magassarkút.
2012. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! De a szűkebb esetleg a pörgősebb fazon az előnyösebb?

És pántos magassarkút nem kéne igaz? Az rövidíti a lábat, nem?

2012. máj. 31. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, a pántos rövidíti, ha széles a pánt. a szűkebb a jobb szerintem.
2012. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp rövid szoknya. :D A hosszú tömzsivé teszi az embert, ami nem gond, ha 178 centi, vékony és nyakigláb az ember, de egyéb esetben annyira nem előnyös. :D

Ha a pánt nem a bokán van, akkor nem baj, de ezeket a vastag pántos izéket felejtsd el hozzá, bár el tudok képzelni olyan opciót, hogy jó is lehet... tükörbe nézel, és kiderül.

Hogy A vonalú vagy egyenes szabású legyen-e, szerintem inkább csipőtől függ. A fenekem nekem se nagy, de a csipőm aránylag széles, nekem jobb, ha kicsit A vonalú. Ha keskeny csípőd van, akkor akár egy hagymaszoknya is jó lehet, bár asszem divatnak épp már nem divat. :D

De amúgy mondani bármit lehet, aztán lehet, hogy pont találsz egy olyan lenge térdig érő fazont, ami iszonyat jól áll. Fel kell próbálni. Önkritikád is biztos van, vagy anyukád, vagy egy egyenesebb stílusú barát/barátnő is véleményezhet. :D

2012. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
csak könyörgöm NE vegyél fel csípőgatyát/csípőszoknyát! Olyan rossz nézni, hogy rövidebb lábú emberek kihangsúlyozzák a testük kevésbé arányosságát a csípőcuccokkal. Nagyon megnyújtja a felsőtestet, és rövidíti az alsótestet. Tudom javasolni, hogy hordj ruhákat, mert azokban nem annyira látszik a rövid láb, elrejti az aránytalanságot.
2012. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hosszú választ:) Nem vagyok aránytalan, csak alacsony. Dehogyis.:)
2012. jún. 4. 20:35
 7/7 facsont válasza:
Ugy gondolom,hogy szamodra igazan megfelelo lehet az igazi mini es az igazi maxi ,de! hangsulyozdd a felso adottsagokat! Gondolom you are a pussycat!
2012. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!