Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez ciki? Akkor ne vegyem meg?

Ez ciki? Akkor ne vegyem meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Michael Kors órát, de mivel ezek 60 ezertől kezdődnek, és nincs pénzem eredetit venni, gondoltam rendelek a Vaterán egy szinte tökéletes hamisat, ami csak 7 ezer lenne. csak az a baj, hogy az eredetin van dátum is, a hamison nincs. Többszöri nézés után se tűnt fel nekem, de most hogy megtaláltam a "hibát", így zavar és elbizonytalanodtam.

Itt egy kép az eredetiről:

[link]


És egy másik a "hamis"-ról:

[link]


Jól látható a különbség... :( Ez gáz? ne vegyem meg? Annyira tetszik.. és inkább ezt venném meg, minthogy vegyek egy olyan órát, ami mondjuk 20 ezer, és majdnem minden második embernek megvan.. (nem akarok példát mondani)

Szerintetek?? 14L



2012. máj. 31. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ciki-e döntsd el te. Mindenesetre szerintem nem mutat jól egy 14 éves lányon, és, ha tudják milyen az anyagi helyzeted, arra is rájönnek, hogy hamis..:)

13/L

2012. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, az csak az egyik dolog hogy kívülről látszik hogy nem minőségi, belül főleg nem az :) nem egy hosszú életű cucc. Lehet találni olyan órát ami nincs minden második emberen, és mégsem 60e forint.
2012. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2012. máj. 31. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha van 60ezred és nem sajnálod rá,akkor vedd meg.;$ (egy majdnem ugyanilyet találtam,eredeti,márkás 6000ftért,ha érdekel akkor írj privit)

:))

2012. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jol nez ki mindketto. Kulonbseget nem latok sztem ha vki meglatja rajtadnem fogja kozelebbrol vizsgalgatni hogy vajon hamise es mrsszirol ugyse lehet eszrevenni.

Vedd meg nyugodtan de ha nem erezned jol magad benne akkor ne

2012. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:)

Találsz még nagyon szép órákat, nem olyan drágán:)

2012. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél hamisítványt soha, semmiből. Kínos rád nézve, hogy többet akarsz mutatni, mint amennyid van.
2012. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben egy kicsit nőiesebb órát vennék. És ne a márkákat nézd. :)

De ha nagyon szeretnéd ezt, akkor meg ne törődj másokkal. :)

2012. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindegyik válasz hasznos volt :)

És amúgy Dukai Reginán láttam egy ilyen órát, csak rose gold színben és felvéve nagyon szép és nőies :)

Az egyik válaszoló írta, hogy ha nem érezném magam jól benne, akkor ne vegyem meg. És tényleg ez igaz, tehát inkább hagyom. Majd nézek egy olcsóbbat.

2012. jún. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!