Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén divatnak számít a hosszú...

Idén divatnak számít a hosszú bokáig érő szoknya?

Figyelt kérdés

nem ilyen egybe ruhára gondolok, hanem egy bokáig érő szoknyára valami csinos blúzzal?

nem nagyon szoktam szoknyát hordani ezért kérdezem mennyire trendi, normál magasságú vagyok, 166 cm körül, és hát mondhatni nem modellalkat:D ilyen feltételekkel merjem felhúzni?

Légyszi kor is írjatok


2012. jún. 1. 06:53
 1/3 Mara Acoma ***** válasza:
Kit érdekel, mi a divat:) Vedd fel, nézd meg magad a tükörbe és ha tetszel magadnak, akkor hord:) Azt vedd fel, amiben jól érzed magad, ne azt ami trendi:p L 32
2012. jún. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval, ne foglalkozz a divattal!

Azt hordd, amiben jól érzed magad! A magasságod miatt lehet, hogy nem előnyös a hosszú szoknya, mert optikailag "összenyom", de én is csak azt tudom javasolni, hogy nézd meg magad benne, s ha tetszik, akkor viseld bátran.

Szoknyát pedig (akár rövidet, akár hosszabbat) viselj bátran! Nőiesebbnek, magabiztosabbnak fogod benne magad érezni.


Ui: Egyébként nekem szimpatikusabbak is a hosszabb szoknyás lányok, mint a "fél segge kint van rövidségűt" viselők.


21/f

2012. jún. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megnéztem nem nyom össze nem tűnök alacsonyabbnak benne, mert egy ilyen szoknyához a magassarkú passzol szerintem, az meg emel, és így egyenlítődik. Egyetértek én is, nem követem a divatot annyira, viszont számomra ez annyira szokatlan hogy ilyet hordjak hogy megkérdezem, no meg azért is mert anyám lánykori szoknyáját próbáltam fel:S és tetszett csak nem tudom 23 évesen, ráadásul vastag combokkal merjem e felhúzni:D
2012. jún. 1. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!