Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még rajtam kívül zokni-utá...

Van még rajtam kívül zokni-utáló ember?

Figyelt kérdés
Kiskoromtól kezdve nem lehetett rámimádkozni a zoknit, kizárólag kintre cipőhöz.

2012. jún. 4. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát szerintem egy jó puha bolyhos zokninak te sem tudnál ellenállni :DD
2012. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én sem bírom elviselni...cipőbe muszáj, de amint hazaérek az az első hogy leveszem a zoknim : D
2012. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én sem szeretem.. inkább harisnyát hordok
2012. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nagyon szeretem, akár nyáron is hordom otthon, ne a talpam legyen már "koszos" :DD
2012. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is utálom, mindig melege van benne a lábamnak :) [Nem, nem műszálasat hordok]


20/L

2012. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hordjatok bokazoknit, én mindig azt hordok. Kivéve amikor mínuszok vannak:D
2012. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hidegben, télen imádom a pihepuha zoknikat, van egy nagyon puha meleg csizmamamuszom is...ezt leszámítva nem szeretem....

23L

2012. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚ én is utááálom!! És én azt is szeretem ha "koszos" lesz a tappancsom :)

Melegít!!

Páromról meg le se lehet imádkozni SOSE!! :D 50 fokban is zokniba van :)


21/L

2012. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is mindig "leszereltem" magamról gyerekként:D


Most sem szeretem igazán, de a betegségem miatt muszáj, mert rettentően kihűl a lábam, de akár még 2 zokniban is jeges:/ ...most viszont, hogy itt ez a kánikula, nem fázik még az én lábam sem:D Szóval mostanában én sem veszem fel:D

2012. jún. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én!

Pici koromtól kezdve úgy nőttem fel, hogy télen sem volt rajtam zokni, a szüleim és nagyszüleim meg nem győztek szörnyülködni, hogy de hát milyen hideg van.

Ha anyám rám is adta, a legtöbb amíg el tudtam viselni magamon, az negyed óra volt.


Most felnőttként se hordok, csak cipőhöz (ahhoz ilyenkor nyáron is). De amúgy állítom, hogy mindezek ellenére nekem kész gyűjteményem van! Van mindenféle légáteresztő zokni nyárra, orrvarrás nélküli, bokazokni, puha zokni télre stb. Sőt ugyanúgy vásárolok is, a múltkor is vettem.


De nekem is az az első, hogy itthon leveszem magamról.

A cipő mellett egyedül télen veszem fel, de akkor is csak ha már annyira hideg és mínuszok vannak, hogy hiába fűtünk fájnak a lábszáramban a csontok. Olyankor akár kettőt is magamra veszek, mert felkapcsolom a fűtést is és azt számolgatom, mikor vehetem már le.


Régen volt olyan, hogy a lábápolás részeként bekentem vastagon a lábam este és ráhúztam éjjelre egy jól szellőző zoknit. Hát, olyankor sem aludtam soha! Vagy rakosgattam a lábam, vagy feküdtem és azon gondolkoztam : "micsoda furcsa érzés... zokni.. de furcsa érzés.. hmmm, furcsa furcsa furcsa... " de ennyi, éveken át nem bírtam megszokni. :DD


A szobába tartok benti papucsokat (szobapapucsot, ami puha anyagból van, mint a szállodákban), de már lassan egy éve nem hordom azokat sem, pedig ma is bosszantott, hogy szöszös lett a talpam. :D


Egyszer volt olyan, hogy volt rajtam zokni és még papucs is, na azt a napot sosem felejtem el!!!

2012. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!