Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó ez a kombináció bulira?...

Jó ez a kombináció bulira? Mit gondoltok? Elég nőies?

Figyelt kérdés
Világos bézs blézer(háromnegyedes ujjú, selyem, de olyan, mintha arany lenne), ugyanilyen Színű cipő, fehér egyberuha, hajba pedig barna virág.
2012. jún. 5. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az összeállítás, én biztosan fekete kiegészítőket választanék hozzá. Pl.: fekete gyöngynyaklánc, fekete karkötő. Nőies! :)
2012. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
cigányos
2012. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát picit sok a világos szín..., de amúgy szerintem jó.

Talán egy fekete cipővel és fekete kiegészítőkkel sexibb lenne.

2012. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en a ruhat lecserelnem valami szinesre. Pl barack vagy kiralykek. De ehhez kb minden szin jo
2012. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ugyanilyen színű blézerem és hozzávaló cipőm,ugyhogy a fehér ruha megy hozzá.A barna virágot hanyagolnám,már egyáltalán nem divat hajba tenni,inkább tedd a blézerre.És a blézer színéből kiindulva én arany kiegészítőket ajánlanék.
2012. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak: talán azért tartod annak, mert ők tudják mi az a nőies megjelenés, nem?
2012. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!