Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a converse all...

Szerintetek a converse all star light (fehér magas szárú) cipő unisexnek elmegy?

Figyelt kérdés
Több srácon láttam már, de converse hivatalos oldalán, nőinek van fel tüntetve! köszönöm!

2012. jún. 6. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jaajj bocsi.. most látom hogy ez bőr... szerintem az inkább női. Én ilyenre gondoltam

[link]

Na ez már jó :D

2012. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem az összes klasszikus magas szárú converse unisex, színétől függetlenül!
2012. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, Szerintem is unisex, Más stílus mutatkozik ha egy férfi lábán van, vagy egy nő lábán, max még férfiasabb ha kicsit lazábbara vesszük a fűzőt !
2012. jún. 6. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a normál inkább az unisex, a lightot én jobban el tudom képzelni nőinek, ne haragudj :(


20/L

2012. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond :) ezt is egy vélemény !
2012. jún. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!