Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 14 éves lány magassarkúba...

Egy 14 éves lány magassarkúba vagy inkább sima lapos cipőt viseljen a mindennapokban?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én laposat hordok

15/L

Amúgy is egészségtelen a magassarkú és fáj benne a lábam

2012. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
amelyik tetszik! Vannak már törpesarkak is meg éktalpú szandálok amik kényelmesek! Lényeg hogy mibe érzed magad jobban,meg hogy mi a stílusod?
2012. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
szerintem akár magasarkút is hordhatsz,de azért ne éktelen magasságu tűsarkut vagy ilyesmit. valami kisebb sarku, vagy telt sarok még belefér. :)
2012. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem olyan óriási sarokra gondoltam csak már sokan magassarkút hordanak és kíváncsi vagyok arra, hogy mások mit gondolnak ha egy 14 éves magassarkút hord.
2012. jún. 6. 13:29
 5/13 anonim ***** válasza:
én imádom a magassarkúkat de pl suliba tornacipőben járok, de iskolán kívül szívesen hordok...hogyha akarsz szerintem járj magassarkúba de csak akkor ha tudsz benne járni!!! nagyon gázak az olyan évfolyamtársaim akik csak ott topognak és bénáznak és menőnek érzik magukat ;)
2012. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordhatsz magassarkút, bár ez a stílusodtól is függ! Ha szeretsz szoknyát is hordani, akkor csak ajánlani tudom a magassarkút.
2012. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen fiatal vagy a magassarkúhoz
2012. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan hordhatsz magassarkút, ha tudsz benne járni. Én nagyon nem tudok sajnos :/ De nem számít, így is elég magas vagyok :P

16/L

2012. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező! ha tudsz magassarkúban járni, azaz nem úgy mint egy pingvin, vagy egy csámpás kacsa, meg nem lépsz ki belőle, mert igazából anyudé, akkor nyugodtan hordhatsz magassarkút!persze akkor már stílusosan. egyébként a lapos talpú cipő ajánlatosabb egy tizenévesnek.: DD
2012. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
[link] nektek ez mennyire tetszik? nekem nagyon tetszik.
2012. jún. 16. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!