Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha minden hónapban veszek...

Ha minden hónapban veszek magamnak egy-két felsőt, vagy nadrágot, soknak számít?

Figyelt kérdés
Havi szinten olyan 6.000-10.000 Ft-ot költök ruhára, felsőre vagy nadrágra (cipőre is ha kell). Ez szerintetek sok? Én már soknak érzem néha, de ruhásboltban dolgozom, és úgy még nehezebb ellenállni főleg amikor új árut kapunk.
2012. jún. 6. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak, akkor nem sok, ha nem, akkor sok.
2012. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont
2012. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha van elég pénzed és helyed tárolni őket, akkor csak irigyelni tudlak érte :)
2012. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

> Ez szerintetek sok?

Szerintem sok.

2012. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem veszek minden hónapban mindent, hanem pl egyik hónapban cipőt, másik hónapban nadrágot, meg felsőt és így tovább..
2012. jún. 6. 20:44
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sok.Én utoljára márciusban vásároltam egy pulóvert.De ha megengedheted magadnak,akkor miért ne.:)
2012. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért kell ilyen hülyeséget kérdezni!
2012. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiam születése előtt pont így csináltam, akkor még megengedhettem magamnak. Azóta sok minden változott, elsőre biztos inkább neki veszek valamit, mint magamnak, de más körülmények is közrejátszanak abban, hogy utoljára hónapokkal ezelőtt vettem magamnak valamit. Viszont áldom az eszem, hogy anno úgy bevásároltam, mert még mind divatosak, jó állapotúak, így most is ugyanolyan változatosan öltözhetek a rengeteg ruhámból, mert kb. ha két hétig nem lenne mosás, én akkor is minden nap másik ruhát húzhatnék :-D

A húgomnak is azt mondom, hogy most vegyen magának sok cuccot, amíg megengedheti, amíg csak magára kell költenie.

2012. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem sok. Én még ennél is többet költök ruhákra...na azt már tényleg soknak érzem. Én kb 3 hónapig tudnék mindennap más felsőt felvenni mosás nélkül.és 40 gatyám van (bár ebbe a rövid és hosszúakat is beleszámoltam viszont amikben otthon vagyok azokat nem).

20L

2012. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is szoktam erre gondolni amúgy :)
2012. jún. 6. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!