Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye nem illik egy barna,...

Ugye nem illik egy barna, elegánsabb ruhához citromsárga szandál?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nem annyira. Inkább valami sötétebb színárnyalat: barna, fekete, szürkés.
2012. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg krémszínű?
2012. jún. 8. 00:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos, attól függ, hogy utcára/sétálásra/randira, azaz hétköznapi alkalomra akarod felvenni, vagy valamilyen ünnepélyesebb alkalomra (pl.: színházlátogatás). Előbbi esetben szerintem teljesen megfelelő, sőt én még bájosnak is találnám, ha a barátnőm pl. így öltözne ki a randira (kicsit színesen). A sárga egy kicsit vidámabbá teszi az összhatást, megtartva a nőiességet, amit a ruha biztosít.

Ha viszont "elegáncsosabb" helyre mész, akkor válaszd a sötétebb színt a lábbeliből is.

21/f

2012. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos elegáns helyre megyek, bár a szandál is elegáns. Így marad a krémszínű cipőm.
2012. jún. 8. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:
A barnához a bézs szuper lesz.
2012. jún. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még a lágyabb, krémszínű jó lehet.

"Sajnos elegáns helyre megyek." Én imádok elegánsan öltözködni. :D

(első voltam)

2012. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!