Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keresztelőre ilyen ruha...

Keresztelőre ilyen ruha mennyire illik?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam varratok magamnak egy ruhát. Szaténból lenne, aranyszínű. A felső rész fűzős, pánt nélküli, alul pedig hosszú. Kb. térd felettig egy vonalban, onnantól picit lazább. Alulra a szegélyre ugyanolyan színű csipke.

#ruha #kresztelő
2012. jún. 12. 00:25
 1/9 A kérdező kommentje:
mellé még ugyanolyan színú felsőt is, mert templomban nem illik pánt nélkülibe bemenni
2012. jún. 12. 00:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túlzás, én a saját fiam keresztelőjén nem öltöztem ki ennyire, vettem föl egy csinos szoknyát egy szatén blúzzal és magassarkúval, a többiek javarészt kosztümben voltak. Én ezt az összeállítást inkább esküvőre tudom elképzelni, kár a 20 perces keresztelő kedvéért így kiöltözni. Bár ha mások is ilyen elegánsak lesznek, akkor miért ne, bár én aranyszínű szatént nem vennék föl, meg ne haragudjon senki sem, de nekem kissé cigányos... vagyis nagyon feltűnő, ha így jobban tetszik.
2012. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Keresztelőre, templomba nem szexizni megy az ember.

Én imádom a csini kis koktélruhákat, van is jópár, de a keresztelőn (mind a fiamén, mind vendégként más gyerekekén) kosztümben mentem. Vagy egy elegáns ruhában blézerrel. Arany szaténruhát varratni egy keresztelőre enyhén szólva is brutál túlzás. És még hozzáteszem, templomba nem illik fedetlen vállal bemenni, tehát a lényegen, a keresztelésen úgysem látszana a ruhád, mert fel kellene venned egy kosztümfelsőt vagy blézert. Meg a keresztelőn senki nem a fiatal csajszik ruhájával van elfoglalva, hanem a kisbabával :)

2012. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs most olvasom hogy felsőt is csináltatsz. Ebben az esetben a fedetlen váll megoldódna, de egy tetőtől talpig aranyban egy keresztelőn.......hát nekem bizarr. Meg ahogy előző válaszoló írta, nem ismételnem a kifejezést, de igaza van.
2012. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy csipkeszegélyes arany szatén minruháról a neglizsé jut eszembe. Azok a csipkés, fényes csodák, amikben a nők ágyba mennek ha férfitársaságuk van. Templomba NAGYON NEM.
2012. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hááát..szerintem nagyon ki leszel ugy öltözve,nem igazán illik oda ez a viselet
2012. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt a fedetlen vállat most hallom először.Miért? S akkor a pántnélküli menyasszonyiruhákkal mi van? Egyébként ez a pántnélküli dolgot érdekes,hogy pont most olvasom,mert tegnap vettem fel egy ilyen felsőt és épp azt magyaráztam a Páromnak,hogy Nekem ez túl kihívó,Másokon meg fel sem tűnik,de Én mivel nem szoktam ilyet hordani biztos csak Nekem az...

Egyébként,hogy a kérdésre is reagáljak,Nekem nem túlzás,pláne ha tudod,hogy ott is esetleg így kirittyentik majd magukat az Emberek...esetleg ha tudsz kérdezz utánna más meghívottnál!

2012. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pánt nélküli menyasszonyi ruha: nálunk (és három barátnőmnél is, az ő esküvőiken) kérte a pap, hogy legyen egy boleró vagy stóla a vállukon. Nekem boleróm volt, amit csak a szertartásra vettem fel, a többieken stóla. Nálunk a koszorúslányoknak is kellett stóla. Én két hete voltam koszorúslány és a templomi esküvőre egyforma bolerót csináltattunk mert mindenki tudta,hogy templomba nem illik fedetlen vállal bemenenni.
2012. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most hallottam,hogy rövidnadrágban(3/4-es mondjuk) sem illik!:O :S Akkor kérek szépen még felvilágosítást,nehogy belefussunk valamibe,hétvégén megyünk keresztelőre!:)
2012. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!