Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a tangás fürdőruci...

Szerintetek a tangás fürdőruci gáz manapság? Hozzáteszem jó alakú nőies 30-as csajon.

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gáznak gáz, viszont nem tudom mivel jobb, ha valaki full meztelen, vagy felül semmiben tekereg a strandon. És bőven van olyan. Annyira leszarnám egyébként a helyedben kinek tetszik, kinek nem. Az, hogy én, vagy más gáznak találja, az azt jelenti, mi nem vennék fel, de nem szólnálak le a strandon! Szerintem a többiek sem.
2012. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Az, hogy én, vagy más gáznak találja, az azt jelenti, mi nem vennék fel..." Egyet értek a magyarázattal. Ha a többség ilyent hordana, már a literes fürdőruha lenne gáz.

Sztem van olyan, aki azért megy a strandra, hogy mutogassa az alakját, meg a másikat bámulja, és van olyan, aki napozni, szórakozni megy. Öreganyám szokta azt mondani, hogy: Mit mondanak a szomszédok?

2012. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

"De azért ha valakinek jól áll és megy is az alakjához miért ne vehetné fel nem? "


Könyörgöm, nagyon sok mindenkinek jól áll a tanga, mégse mutogatja mindenki a seggét az egész világnak.

2012. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Az nem mutogatás! Ha egy +18-as bárban lenne, az lenne a mutogatás. De oda amúgy is azért megy az ember, hogy bámulja. A strandon max látja. De ha meg zavarja, ne nézzen oda. Különben sem kell sok fantázia ahhoz, hogy a másik kitalálja, mi van a fürdőruha alatt.
2012. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Képek nélkül nehéz (lehetetlen) eldönteni. Bevállalósan/extravagánsan megjelenni nem feltétlenül közönséges, csupán el kell találni saját testünkhöz, illetve az alkalomhoz, helyhez illő szerelést, sítlust. A határvonalak igen vékonyak, mi több képlékenyek is, igen kevesen tudják eltalálni jól. No meg nem is lehet mindenkinek megfelelni. Én azt mondom, ha 'sugárzik' és rendben van, van ízlése és önkritikája, hát vegye. Akkor annyira félrecsúszva, s tömegek által gáznak titulálva nemnagyon lehet. Azokkal nem értek egyet, akik azt írják, hogy divat vagy nem divat. Egyedileg kell mindenki kezelni, nézni. Tucatemberek tetszenek nektek? Nekem azok, akik ténylegesen egyediek és megan az önmagukhoz való eszük és ízlésük. Strand meg egyébként is egy húspiac, most az a baj, hogy valaki nem álszent? Kedves hölgyek: kimentek bikinikben, az elmúlt évtizedeken végigtekintve egyre kisebb méretűekben, akkor követtétek a divatot, senki nem sápítozott, hogy jajj, milyen mértékben meg kell mutatnom magam, de rossz nekem! Most meg, hogy valaki mutatná, ti meg nem, mert mást diktál a trend, most meg ez gond? Miért? Hagyjuk ezeket a butaságokat. Nem birkának kell lenni, hanem törekedni az individum kialakítására. Sokan leélik a divat és a konvenciók által határolt, emberi kreativitást és észt erősen lefojtó mankókkal az életüket. Hagyni kell kibontakozni a hölgyet, aztán adott strand, adott közösségének adott véleményeiből majd okul vagy éppen következőleg is így jelenik meg.
2012. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 zakuro-chen válasza:
Ja gáz.
2012. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!