Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jön ki a sarkam a...

Miért jön ki a sarkam a cipőből, ha egyszer alig tudom felvenni? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Vettem egy tök jó cipőt (tudjátok, ez a mostanában divatos, telitalpas magassarkú, vagy hogy mondjam), fel is próbáltam a boltban, de a sarkába volt tűzve a lopásgátló cucc, úgyhogy nem járkáltam benne, mert fájdalmas lett volna. Itthon aztán rá kellett jönnöm, hogy néhány lépésenként kijön a sarkam - így nem nagyon merek vele utcára menni. Visszavinni nem tudom, mert okosan levágtam már róla az árcímkét, meg igazából tetszik is, szóval örülnék, ha meg tudnám oldani ezt a dolgot. Vannak ezek a zselés tapaszok, azok érnek valamit? Vettem már egy bőrből készült tapaszt, de elég nagy, és attól már be se fér a lábam - valószínűleg nem ilyen kis nyári topánkába szánták.
2012. jún. 16. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem csak be kell törnöd és meg kell tanulnod a hozzá való lábtartást, járást.
2012. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen szandálom. :D

A Stradivarius-ban vettem még kora tavasszal, úgyhogy mindig vastag zoknival vettem fel. :) Most pedig, hogy melegebb van mezítláb szoktam, úgy nem csúszkál annyira benne a lábam.

Amúgy szerintem is ha hordod, betörik, illetve megtanulsz benne járni hamar.

Ha mégsem, elviheted a Master Minit-be két selyemszalaggal, és csináltathatsz rá ilyen "bokapántot" (,vagy nem is tudom hogy mondjam...amit majd a bokád köré kötsz). Szerintem szép úgy is. :)


Ha esetleg kitaláltál valami jobbat, írd meg! :D

2012. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!