Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olyan helyet találni...

Hol lehet olyan helyet találni aki ráfest az anyagra egy adot mintát?

Figyelt kérdés

ugyértem pld : van egy fekete egyszinü anyagom amiböl egyberészes ruhát szeretnék varrni.találtam egy olyan képet a neten amin egy fekete ruha van mondjuk virág,levél vagy akármilyen mintával.de olyan anyagot sehol sem találok ezért rá akarom festeni.nem batikolni vagy egyébb hanem pont olyan mintát ami a ruhán van.pld itt egy ruha.beviszek ilyen kék egyszinü anyagot és ráfestik a mintát :

[link]


szerintetek mennyibe kerülhet?


amugy azért nem veszem meg mert azokbol csak egy darabok vannak és eladták már öket :(



2012. jún. 29. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, de barátnőmnek az apja táskákra,ruhákra különböző anyagokra mintákat nyomtat....nem tudom,hogy azok hány mosás után jönnek ki,de barátnőmnek egy fekete pólóján pl a kutyája volt... (Tiszajenőn laknak) megbízhatóak ...de amit linkeltél elég sok mintájú annak borsós ára lesz...:)
2012. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hú hát majdnem írtam hogy én megfestem neked, ha csak egy kicsi mintáról lett volna szó, de ekkorát szerintem nem nagyon nyomnak, meg egyáltalán, vagy ha nyomnak is, azt úgy, hogy megfestik a sima anyagot, és aztán megvarratod varrónővel. mármint kész ruhára semmiképp. textilműveseknél érdeklődj, vagy akár menj be egy pólónyomdás helyre hogy hol csinálnák meg szerintük...
2012. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!