Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasiknak ciki a tanga?

Budai Nikoletta kérdése:

Pasiknak ciki a tanga?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez már régebben történt...


Vásároltam a barátomnak tangát, először nem nagyon tetszett neki, mert miket is hall róla ugye... de megkértem, hogy a kedvemért próbálja fel. Felpróbálta, és azt mondta, hogy nagyon kényelmes (nekem is nagyon tetszett =)), és azóta azt hordja. Mellesleg én is azt hordok, de mikor ketten megyünk valahová, mindig félek, hogy észreveszik, hogy mi van rajta és kinevetnek.


Szerintetek ez ciki, hogy tangát hord?



2012. júl. 1. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem visszataszító egy pasin,és ne mondja senki hogy normális dolog,mert nem az.
2012. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Ugye ez csak egy kamu kérdés??? Képtelen vagyok elhinni, hogy van olyan tangát hordó fiú, aki hetero... Szerintem a barátod a fiúkhoz is vonzódik.
2012. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
19%
hát elég gáz. ha még ilyen szextárgyként használjátok,oké,de a mindennapokban..
2012. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

kényelmes? kétlem. nekem nőnek sem kényelmes, akkor egy pasinak?

ciki hát. hordjon boxert, kényelmesebb.

én sem hordok tangát csak ha esetleg olyan szoknyát veszek fel.

2012. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ciki. Nem igazán tekintenék férfianak egy olyan pasit aki tangát hord
2012. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
semmi pénzért nem hordanám:D
2012. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Botrányosan ciki szerintem sőt...!! De én azt sem értem h mi a francnak kellett megkérned egy pasit h vegyen fel tangát??!!( De ő nagyobb hülye volt h megcsinálta.) És mivel nagyon úgy tűnik h te biztattad a hordására ha te most azt mondod neki h ne hordja , biztos nem fogja derüsen fogadni a hírt.
2012. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem ciki, én is tangát hordok pár éve. Engem is barátnőm vett rá először, és rájöttem, hogy tök kényelmes.

Először feszélyezett engem is a dolog, de már nem okoz gondot. Látott már tangában orvos, kolléga, haver átöltözéskor, és eddig senki sem szólt be. Ez csak azoknak ciki, aki még nem próbálta. Barátnőm imádja, és én is jól érzem magam benne.


Ti hol szoktátok venni, mert beszerezni olcsón elég nehéz?

Hány évesek vagytok?

28F

2012. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem mi lehet abban a kényelmetlen. Nekem kényelmesebb, mint a boxer, amibe beleizzadok.

(35hetero)

2012. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!