Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy katonai bakancs mennyire...

Egy katonai bakancs mennyire állna jól egy magas vékony fiúnak? Megéri megvenni egyet? Mert már nagyon régóta gondolkozom rajta.

Figyelt kérdés

Szerintetek? Egyszerűen nem tudok döntést hozni, mert nagyon tetszene katonai nadrággal meg így az egész katonai öltözködés, és mivel rocker vagyok még ezért szeretném valahogy mutatni.

Kép a bakancsról:

[link]



2012. júl. 2. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja bocs benéztem... felcseréltem a te számod és az enyém. A diszkóp*csát nem rád értettem.
2012. júl. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hozzászólásokat megintcsak, hát itt úgy megoszlanak a vélemények és, hát akkor majd még átgondolom ezt, mert sok vékony srácot láttam már nem hogy katonai bakancsban hanem acélbetétesben ami meg még nagyobb is és hát ha ők kibírják így, de hát szerintem ebből nem igen lesz semmi maradok inkább torna csukánál arra még nem volt panasz.
2012. júl. 4. 13:40
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek az ilyesmik ---> [link] De hasonlóan hozzád, szintén elég vékony vagyok, így nem vettem ilyet soha, és nem is fogok. Nekem is marad a tornacsuka nyáron XD
2012. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát így maradtunk bakancs nélkül:D
2012. júl. 11. 22:37
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy ne vegyél :D Szerintem ha ne tűrőd be a nadrágod szárát, akkor nem néz ki veszélyesen hülyén, már olyan értelemben, hogy nem emeli ki, hogy vékonyabb a lábad. Bár 1-2 számmal nagyobb bakancsot már láttam vékony emberkén, és hát hogy is mondjam, az elég komikusan nézett ki :D
2012. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!