Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron milyen kalapot hordhatn...

Nyáron milyen kalapot hordhatnék, ami passzol fekete ceruzaszoknyához és fehér blúzhoz?

Figyelt kérdés
A ruha azért adott,mert ez az elvárt öltözködés a munkahelyemen,kalapra meg szükségem lenne,mert nagyon könnyen napszúrást kapok. Tavaly még volt egy fekete elegáns szalmakalapom,de sajnos tönkre ment és sehol se találok hasonlót. Van valami más alternatíva? Esetleg van olyan bolt, ahol vehetnék egy új elegáns szalmakalapot?
2012. júl. 3. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
H&M,Springfield,itt láttam szép kalapokat. De szerintem Zarába,és más ilyen boltokban is kaphatsz szép,elegáns kalapokat.:)
2012. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csiriomókus válasza:

Nem tudom, hogy neked valójában milyen az ízlésed de ehhez a 2 ruhadarabhoz egy átlagos szalmakalap

[link]

2012. júl. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép és elegáns:

[link]

Én is szeretnék egy ilyet. A H&M-ben, C&A-ban lehet venni.

2012. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!