Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok errol?

Duffyyd kérdése:

Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek oltozkodni es van is egy csomo cuccom, de az a problemam h kint 36 fok van..es ilyenkor mit vegyek fel ? Nem vagyok megelegedve a alakommal,ezert a rovidnadrag szoba se johet, meg a toppokat se szeretem...a halasz nadragokat pedig nem tom miert nem szeretem de azt nem nagyon hordok kint az utcan soha, csak itthon. Szoval holnap is megyek moziba..es anya allandoan azt mondja h le nem esik rolam a fekete legging..es tenyleg igy van pedig higgyetek el tele vagyok cuccokkal..csak egyszeruen nem szeretem mutogatni magam. A brtnm gondolom rovid gatyaba lesz en meg leggingbe mert nem vagyok mast hajlando felvenni...amugy higgyetek el a fekete legging mindenhez megy, olyan jo, polokkal, szep cipokkel (L). Elore is koszi.

2012. júl. 4. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor vegyél olyat más színekbe.
2012. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazsag szerint van..lila,barna,piros,kek..de a feketet szeretem a legjobban. Szerintetek ez gaz ? Vegulis lattam mar az utcan embereken farmert,meg hosszu gatyat.
2012. júl. 4. 20:04
 3/4 sweetsugar ***** válasza:
100%
Szerintem a leggings sokkal jobban kidobja az alakot,mint a rövidnadrág,mert tökéletesen végig kísérni a tested.Szerintem simán felvehetsz rövidnacit,kb senki sincs megelégedve az alakjával(köztük én sem)mégis hordanak rövid nacit:)Ha nem érzed magad jól benne akkor vegyél fel mondjuk egy egyberészes földig érő rucit,most nagyon divatosak,és eléggé elrejtik az alakodat,de én még mindig rövidnaci párti vagyok:)
2012. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vegyél fel rövidnadrágot!! Biztos vannak nálad sokkal ducibbak,akik nyugodtan felvesznek ilyesmit. Vagy szerintem vásárolj egy-két nyári ruhát,mert abból van minden alak típusra. Egyébként a lábaiddal nem vagy megelégedve? Vagy a hasaddal? Vagy mivel?

Mert például ha a lábaid és a hasad a gond,szerintem olyan ruha jól állna,ami mell alatt húzott,utána pedig bővülő szoknyája van.

2012. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!