Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek volt Supra (www.suprafo...

Akinek volt Supra (www.suprafootwear.com/) cipője, mi a tapasztalata minőség terén?

Figyelt kérdés
Esetleg nagyon szakadós, főleg ahol összeillesztik, ragasztják, vagy sokáig bírja, kényelmes vagy kényelmetlen, garanciát mennyit szoktak adni rá stb? Tehát hogy érdemes e megvenni, kizárólag utcai használatra, úgy hogy odafigyelek rá, vagy hamar le kellene váltanom? Sosem volt még Supra cipőm. Köszi.

2012. júl. 14. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, hanem van. Íme a tapasztalataim:

- ami nekem van két modell, mindkettő nagyon kényelmes (Skytop II. & TK Society)

- nem hordtam minden nap, így tökéletesen megfelel utcai használatra (én is vigyáztam rájuk)

- ebből következik, hogy eddig (kb. 3/4 év) igen masszívnak bizonyultak

- sosem néztem, de szerintem 1 év a garancia (Garage Store)

- most ha még kifogod 50%-os akcióban, akkor baromira megéri, mert teljes áron 30-40-ért azért húzósak.

-

2012. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én is egy Skytopot nézegettem, ami le van árazva 18k-ra.:) Köszi a választ megy a zöldkéz.


Még jöhetnek vélemények!

2012. júl. 14. 14:08
 3/15 anonim ***** válasza:
tudom off de a garage store akciója miatt lassan olyan lesz a Supra cipő mint a Fila táska...
2012. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
OFF: Azért a Tesco-ba többen jártak, mint a Garage Store-ba XD
2012. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudom de mindenki rá van bu*ulva erre a Supra cipőre, aztán aki eddig nem tudta megengedni magának vagy sajnált rá 30-40ezret most mind veszi meg. Szerintem ha lemegy az a nyári időszak, minden második emberen ott fog villogni a supra cipő. egyediség 4ewa
2012. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Másik kérdésnél is beszéltük: engem is ez - hogy is mondjam finoman - zavar.
2012. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát, ez így van... De most mondd mit tehetnék? Deszkás cipőt fogok venni mert azt veszek mióta az eszemet tudom, de DC, Vans, Nike, Etnies, Osiris... Ugyanolyan "közhely" lenne... Egyedi meg szerintem nem attól lesz az ember hogy milyen cipője van, de javíts ki ha tévedek:) De ha tudsz valami jó márkát amit még nem majmol itthon mindenki, és tényleg tetszetős cipőket árulnak akkor szívesen veszem. Kb két napja keresgetek webshopokban, de olyat ami biztos nincs itthon, csak külföldön találtam. Az meg nem olyan jó mulatság...:/
2012. júl. 15. 03:24
 8/15 anonim ***** válasza:

Ebay-en ki lehet fogni ritkább modelleket is az általad felsorolt "kommerszebb" márkákból is :) Hogy csak két példát hozzak:

- DC Spartan: [link]

- DC Command FX RM: [link]

Ennyi erővel akkor mindenkire rá lehetne fogni, hogy a másikat majmolja :D De az biztos, hogy ez az akció most kicsit felkavarta az állóvizet. Az is biztos, hogy vannak divatmajmok, akik most kapva kaptak ezen az alkalmon, és feszítenek ősztől az új Suprájukban. És vannak olyanok is, akik mondjuk x idő óta nézegetik, de nem tudták megvenni eddig. Viszont egy cipő valamilyen szinten kifejezi a viselőjét is. Nálam például fontos szerepe van a cipőnek, öltözködésem fontos részének tekintem.

2012. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 supra01 ***** válasza:
100%
Annyira unalmas már az a duma, hogy most akciósan mindenki ezt veszi, meg csak most kell a Supra, mikor akciós, meg majd mindenkin ilyen lesz! Ez egy nagy baromság! Persze, hogy most veszi meg aki "csak" 15-18.000.- ezret tud kiadni egy cipőért. Ez nem azt jelenti, hogy 40.000.-ért nem venné meg. Csak nincs annyi pénze. És nem hinném, hogy mindenkin ilyen cipő lenne. Nincs tízmillió pár belőle. Egyáltalán nem tömegcikk. Vidéken meg pláne! Szóval aki tudja, vegye meg, nem bánja meg!
2012. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves Előző Hozzáíró! Jól belegondolva: igazad van. De ahogy a hozzászólásodból (~írásodból) látom, te sem most vetted a tiédet :D Na én sem :D Egyébként annyi mindenen lehet idegeskedni, innen már én sem foglalkozom ezzel. Foglalkozzunk csak a márkával. Úgyis csak kétféle hozzászólás van - mint tudjuk - a Supra cipőkkel kapcsolatos kérdésekre XD
2012. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!