Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turkálót szeretnék nyitni, de...

Turkálót szeretnék nyitni, de nem tudom hogy jó minőségű bálát honnét és mennyiért tudnék szerezni?!

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban élek ahol van már kettő turi,de mindegyik drága.Ezért gondoltam rá hogy nyitnék egyet a tavasszal.Aki tud kérem segítsen!
2012. júl. 18. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig hasznos volna a nyitás előtt jó kapcsolatokat feltárni.

Az ország melyik részén élsz?

Mekkora településen?

2012. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
11000 fő.Baranya megye.
2012. júl. 18. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik város?:)

Én is Baranya megyei vagyok:)

2012. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha bontatlan bálát vennél, olyan hirdetés van millió, ha beírod a google-ba, hogy bálás ruha. De állítólag azokban sok a selejt, meg olyat is hallottam, hogy újra van bálázva. Írhatna valaki, aki vett már ilyen bálát, hogy tényleg így van-e! Én is vennék bálát, csak nem merek belevágni, mert elég borsos az ára...
2012. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 laci911 ***** válasza:
Tehát az a helyzet ,hogy én már dolgoztam nagykerbe és az a lényege az egésznek ha nincs valami angol szöveg a zacskon akkor újra van bálázva...pl redcross vagy valami olyan szervezet ami begyűjti vagy ha nem fekete zâkokban van rakva mert mikor ki írják pl egy angliai városba ,hogy ruhagyűjtçs lesz és olyankor a szemetes mellé rakják ki egy fekete szemetes zacskóba de hallotam olyanról ahol válogatott bâla van pl csak ki maradt ruha cimkés csak nagy méret vagy meg olyan is van ahol csak világ márkát vehetsz.de privatba tudod többet mondani.
2012. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!