Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmerfakítás. Mivel?

Farmerfakítás. Mivel?

Figyelt kérdés

Már régóta vágyom egy új farmershortra, de a legolcsóbb is kb. 4000, ezért úgy döntöttem, hogy csinálok egyet egy hosszúgatyából.Sok videót megnéztem már youtubon,hogy hogy is kéne vágni, meg minden, viszont a farmerom túl sötét, csöppet világosabb kéne. http://www.youtube.com/watch?v=Hd0nNZ4Ksyc

Ezt a videót találtam farmer fakítására..viszont nem tudom,hogy a kiscsaj mi a fészkes fenét önt rá a gatyóira..valaki esetleg tudja? Vagy más ,,szer" amivel lehet fakítani a nacikat?^^



2012. júl. 18. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hipózd ki. Nem tudom hogy milyenre szeretnéd de hipoval vagy Domestossal megoldható, az kiveszi a színét.
2012. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bleach, az fehérítő. Azaz hipó.

Szerintem irtó ronda lett amit csinált. Ha esetleg nem így akarod, hanem az egészet halványítani, akkor hígítsd és úgy áztasd bele a nadrágot. Esetleg ha nem kell a szára másra, akkor azon próbálhatod ki a hatást.

2012. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HIPÓÓÓÓÓ
2012. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutatja az elején, hogy hipó....
2012. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis próbálkoztam már ilyennel, de az felvehetetlen lett. :D szerintem 4000 nem sok, annyit simán kiadnék egy új gatyáért, és így nem kell szétvágdosnod egy hosszu nacid. amugy most a terranovában voltam tegnap, 2790 ft volt egy farmershort. :)
2012. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!