Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyel fel holnap? Lent

Mit vegyel fel holnap? Lent

Figyelt kérdés
holnap ejjel egy szabadteri szorakozohelyen fogok bulizni. Milyen ido lesz? Szerintetek mit vegyel fel az ido fuggvenyeben? Arra gondoltam,h egy ruha harisnyaval vagy combzoknival..szerintetek vigyek borkabatot? Nem fogok igy fazni? Bocsi a sok hulye kerdesert csak bizonytalan vagyok:D

2012. júl. 20. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:

én is épp ilyeneken gondolkodok :S de arra jutottam, hogy a bőrkabát kelleni fog, szerintem tedd te is be, elég vészes az időjárás mostanában

a többi jó!

2012. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak nincs ruhatar,ha jol tudom:( es mivel kistaskat viszek,nem tudom hova berakni
2012. júl. 20. 00:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ma megyek házibuliba, de szabadban leszünk egész éjjel, így tuti, hogy kelleni fog egy pulcsi. Viszont én arra jutottam, hogy nem viszek felsőt, mert 1: nem illik semelyik pulcsim,dzsekim a ruhámhoz,2: így egyszerű ismerkedni fiúkkal:),hisz valamelyik fiú úgyis ad majd.:)

20/L

2012. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!