Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, hogy Hannah Montana...

Ciki, hogy Hannah Montana inspirál? 16/L

Figyelt kérdés

Régebben nagyon szerettem a Hannah Montanat, mindig megnéztem a részeket, és már akkor is imádtam Miley stílusát, pontosabban inkább azokat a szetteket irigyeltem, amiket átlagos lányként viselt, nem Hannahként.

És most újra elkezdtem elölről nézni a sorozatot, és most is nagyon tetszenek a szettjei meg a frizurái, szerintetek ciki lenne, ha lekoppintanám?

16/L



2012. júl. 20. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
16 évesen már az nem ártana a saját stílusodat alakítgatni. Bár nekem az is fura hogy ennyi idősen Hannah Montanát nézel.. pl a 11 éves húgom már tavaly kinőtt ebből. Pedig neki még parókája is volt annyira oda volt érte. Igen ciki, nem tudok mást mondani, főleg ha még úgy is viselkedsz mint ő.
2012. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem viselkedek úgy, mint ő. Bár én semmi kivetnivalót nem találok a viselkedésében...

De persze nem arra gondoltam, hogy egy az egyben lekoppintom a stílusát, hanem inspirációt veszek tőle, vagy hogy is mondják. Pl. amelyik szett megtetszik rajta, azt megpróbálom a saját ruháimból összeállítani+a saját egyéniségemet is hozzáadom. :)

2012. júl. 20. 14:40
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
szerintem nincs ezzel semmi gond.
2012. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nagyon nem szimpatikus az a liba, szóval szerintem ciki, főleg már 16 évesen. De ha neked ez tetszik, akkor koppintsd le.
2012. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne ciki atya világ?? Mindenkinek van példaképe miért lenne baj ha ő is ilyen rockosabban öltözne?
2012. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a saját stílus kialakítása baromság. Akinek vannak saját gondolatai és van saját véleménye a körülötte lévő világról, az fehér pólóban meg farmerban is ki fog virítani a szivárványhajú, ordenáré, közönséges, ízléstelen, trendi, agymosott, futószalagon gyártott fészbúktöltelékek közül, akinek meg nincs, azon már a tupír meg a puccparádé sem segít.

Utánozni valakit pedig minden esetben gáz. A legjobb ha olyanok inspirálnak akik már réges rég halottak és nem attól lettek világhírűek hogy menő cuccokat hordtak.

Persze gondolom 16évesen pont őket fogod leszarni.

2012. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele semmi baj, ha tetszik, csináld
2012. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Hát én tojok rá, mit csinálsz. Ráadásul nem hiszem, hogy olyan hihetetlenül egyedien és extravagánsan öltözködne, hogy bárkinek is fel fog tűnni egy icipici hasonlóság is. Szóval hagyjál minket békén.
2012. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nyugodtan :) Mileynak amúgy sem olyan a stílusa, hogy észre fogják venni, hogy te most róla koppintasz pár dolgot. Ha pl. Lady Gagát utánoznád, valószínűleg észrevennék a hasonlóságot :) de csak azokat a szetteket utánozd, amik neked is jól állnak ;)
2012. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek van inspirációja, akár egy híresség, akár egy sportoló, akár egy családtag... Nem értem mi a baj azzal hogy neki Hannah Montana stílusa tetszik. Mindenki változik, ő is fog. Ő is rátalál majd a saját ízlésére.
2012. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!