Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mitől érzitek magatok...

Lányok! Mitől érzitek magatok szexinek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy szűk farmer vagy egy szoknya van rajtam, ha magassarkúban vagyok,ha szép a sminkem és ha loknis a hajam :)) 18/L
2012. júl. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem konkrét ruhadaraboktól, hanem például attól, hogy látom a párom szemében, hogy ő most nagyon is szexinek talál. :) akkor elhiszem, és úgy érzem, hogy az vagyok.
2012. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha ruhadarabról beszélünk akkor fekete tüllszoknya, hozzá egy fekete feszülős top aminek az oldala csipkés és egy lila fekete csíkos leggings a szoknya alá, a hajam pedig dús hatású, kócos és sötét vörös színű (persze egy idő után az is kijön sajnos) De legszebbnek akkor éreztem magam, mikor ezt éreztette velem valaki és valahogy teljesen kiegyensúlyozott és boldog voltam, az nyáron volt, csak most már nem így van, és így nem ugyanaz.
2012. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!