Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én is olyan ruhákat akarok...

Orsolya0612 kérdése:

Én is olyan ruhákat akarok szerezni mint a példaképemnek a videóban van de nincs olyan a boltokban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nézzétek meg a videót a látvány magáért beszél: http://www.youtube.com/watch?v=R_jU0Y6_tgs

2012. júl. 30. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Hát, ha a boltokban nem is, a kukákban biztos hogy betudsz szerezni pár ilyen darabot. ;)
2012. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jééé micsoda véletlen. Nekem is ő a kedvencem ^^


Ha jól tudom a Harlem Street nevű webshopban van néhány darab a kollekciójából. Esetleg még a Garage Store-ban is szétnézhetsz. De vigyázz, a College pulcsik legalább 30.000 forintba kerülhetnek.

2012. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszóló: Nem sül ki a szemed a szégyentől? Hogy jössz te ahhoz, hogy híres embereket ócsárolsz? Te még nem is tudtad hogy ez a divat? He? Ő egy igazi kincse a világnak te meg kioktatod? Hát hogy gondolod ezt? Kiütlek a bugyidból more! Gondolkozz el azon amit mondtál, és ha normális hozzászólás jut az eszedbe írj! Ne írj olyanokat, amiket később megbánhatsz! Felfogtad? He?
2012. júl. 30. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem ócsárolás, én csak a tényeket írtam le. :D Inkább örüljél, hogy megtudtad, honnan szerezhetsz ilyen menő göncöket. INGYEN!
2012. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
41%
Cigány gyerek repper kemény és ijen pulcsikat télleg csak a kukából szedhetsz te taj paraszt
2012. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!