Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Szerintetek milyen...

Csajok! Szerintetek milyen zoknit viseljen egy pasi legtöbbször?

Figyelt kérdés
Egyszínű fekete,vagy fehér sportzokni?Azt is írjátok meg,h. miért és életkort is írjatok!!!
2012. júl. 31. 02:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Csak olyan pasikkal vagyok hajlandó járni, akik a saroktól 23,1 centire lévő részig hordják a zoknijukat, ami fehér, és a felső részén egy piros csík van. A többiekkel nem állok szóba.
2012. júl. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Legtöbbször a munkahelyén van valaki, így a feketét. A fehér sportzokni gáz.
2012. júl. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
nekem mindegy a színe,nem a zoknija színe miatt fogok vele szakítani..
2012. júl. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat,de kort is írjatok!!!:)
2012. júl. 31. 02:55
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem tök mindegy hogy milyen zokni van rajta?? Tudtommal egy csaj se a zoknija miatt jár egy pasival, vagy igen? Mert az elég gáz. kor:15
2012. júl. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok :

16l

2012. júl. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem a járás végett kérdeztem!!!A cipőt is megnézitek mégsem jártok minden pasival akinek megtetszik a cipője!:DDDAmúgy meg ismerek olyan csajt akinek van elvárása a pasi zokniját illetően!:D
2012. júl. 31. 03:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen is fontos a zokni egy férfi megjelenésében. Sportcipőhöz, laza utcai sportos öltözethez a fehér zokni teljesen jól mutat.

Öltönyhöz, vagy elegáns nadrághoz a fehér zoknitól kiütést kapok, de főleg a titokzoknitól. Látom a munkahelyemen a biztonsági őr srácokat, beöltöztetve sötét öltönybe, nyakkendőbe, a lábukon meg bokáig sem érő fehér titokzokni, kivan a lábszáruk, ami borzasztó látvány.

Tehát öltönyhöz és/vagy elegáns nadrághoz rendes fekete, vagy a nadrág színével megegyező színű bokát eltakaró zokni illik - általában sötét, de ha a nyári nadrág öltöny világos, akkor szintén világos színű zokni.

A jólöltözöttséghez ez is hozzátartozik, és az is, hogy úriember nem mutogatja az alsónadrágját, ami a lazán leeresztett nadrágból villan elő.

2012. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
tök mind1 kor:16
2012. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
nekem van egy csomó olyan zoknim amin 2 egér kúr xD, sztem tök jó 17/f :D amugy titokzoknit hordok térdnadrágokhoz, hosszugagyihoz meg csak kikapok 2-t és kész, nembaj, ezesetben nembaj, ha nem 1 pár
2012. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!