Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehet tudni egy Ed...

Honnan lehet tudni egy Ed Hardy pólóról, eredeti e vagy hamis?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

arról ahonnan veszed, bár a plázákban is rengeteg a hamisítvány, sőt, nemcsak a piacokon.

alaposan megfigyeled, minta nem málik-e le bárhol, a varrását megnézed, nincsenek-e kifoszló szálak,stb. szokásos. szerintem.

2009. júl. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Árából
2009. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként onnan,hogy megnézed a címkét,ha fekete és hosszú akkor kamu,ha a kutya van benne eredeti. Leginkább arról hogy leesik-e a gyöngy. nekem három edhardy-m van és minda három eredeti,pedig 3ezerért vettem,és százszázalékig ugyanaz mint a bolti... MErt össze mértem a kettőt,mégnéztük a csajjal azt mondta eredeti... Azt tudni kell hogy nbekem nem by: Christian Audigier van vagy mi.. Arról mindenki azt mondja kamu,pedig a Webshopban is ugyanolyat árulnak...!

Szóval nem mindegyik háromezres kamu,csak talán lopott...

2009. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan van hogy a címkén kutya van,de a gyöngy leesett. (valószínüleg a mosástól,mert volt egy másik arról meg nem)


Hogyan szoktátok mosni?

És az előttem írónak: hol veszel te 3ezerért ed hardy-t?

2009. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Aki azt írta h eredeti Ed hardy-t vesz 3000-ért az beavathatna engem is... amúgy Ed hardy póló elég érdekes a by christian audigier felirat nélkül, mivel az alapmárka az maga a pali neve, vagyis Christian Audigier, és az Ed hardy név az ő termékjeinek egyik alfaja. Christian egyébként a Miami Ink műsorban szerepel ;) De azt elmondom h 3000-ért sehol nem kapsz EREDETI pólót. 1500-ért viszont kapsz jóféle hamisitványt a józyefvárosin. :D eredetit lopottan is minimum 10-ért kapsz.
2010. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
pest piac, miskolc piac,
2010. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyszerű az eredetibe a címkén egy kutyafej van alatta feltüntetve a hivatalos weboldal www.donedhardy.com ha ujjat veszel akkor a kutyás címkéről lelóg még egy címke amin egy halálfejnek kell lennie a hátulján pedig egy kis fehér papíron felsorolják a ruha méretét színét stílusát nevét. Ja és az ujjat mindig egy külön Ed Hardy zacskóba küldik. Egyből a póló elején ahová rá van írva hogy ed hardy ott nem TM-nek kell lennie hanem R-nek szóval nem Ed Hardy Tm ha nem Ed Hardy R ----> egy kis karikába az r betű, ha a kutyás címkét megfordítod akkor látod h made in USA.

De amin china van lehet az is eredeti elvileg ott a legolcsóbb a munkaerő de mindenesetre ha USA van ráírva az biztosabb

a póló elején bal oldalt a kéz alatta függőlegesen rá van írva by Christian Audigier ez az írás csakis a bal oldalon lehet plusz még ha szemből nézed a pólót jobb oldalon belenyúlsz a pólóba találsz ey kis címkét megfordítod ott találsz egy számsort és egy ezüst csíkot a címkén . Ha ezek megvannak nagy valószínűségél egy eredeti pólót kapsz. Mondjuk vaterán vagy teszvesz ne nagyon nézelődj inkább ebay de mondjuk ebay.en se keress pólót magyar forintba átszímítva 10-15 ezer ft allat

2010. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!