Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kínosan érzem magam amiatt,...

Kínosan érzem magam amiatt, hogy nincsenek trendi ruháim. Hogy küzdjem le ezt?

Figyelt kérdés
Olyan anyagi helyzetbe kerültem, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy új ruhákat vegyek magamnak egy ideje. A tavalyi meg az az előtti ruháimat hordom. Megpróbálom ügyesen variálni őket, nem vagyok rosszul öltözött, csak lelomboz, hogy látom a sok sikkes, divatos lányt a metrón, én meg tök prolin érzem magam. Amikor volt pénzem, akkor sem vettem hülyeségeket, mindig divatos, de basic darabokat vettem magamnak. Most sajnos azt se engedhetem meg magamnak, hogy megvegyek egy-egy ilyen 1000-4000 ft-os alapdarabot mondjuk a H&M-ben vagy a turiban, ahogy régen. Hogy kezeljem ezt magamban?
2012. aug. 5. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legfontosabb, hogy olyan ruhákban érezd magad amiben jól érzed magad, sőt egyeben szexinek is. Ha az a ruha nem pont a mai divatból való, akkor sincs vele semmi gond!:) Egyébként legyen szerintem saját stílusod, nem a menő részt kell követni:) A turkálókban pedig tényleg ki lehet fogni jól dolgokat és nincs rá írva, hogy honnan van:) vagy esetleg szoktak lenni akciók, akkor figyelj arra:)
2012. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam..Olyan ruhákat hordj, amiben jól érzed magad:D
2012. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfogadni,hogy most nincs pénzed új ruhákat venni,és legyél büszke legalább magadra,hogy nem ruhákra "szórod" a pénzed.:) Vegyél elő régebbi ruhákat is,vagy próbálj meg magadtól csinálni mondjuk felsőből sálat,vagy,amit találsz a neten. Gondolj arra,hogy később majd vehetsz sok szép ruhát.:)
2012. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy kicsit próbáld átalakítani némelyik régebbi darabot:)

így egészen megújulva érzem magam bennük:)

2012. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha nem Pesti vagy, sok lány a kínaiból öltözködik.
2012. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!