Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » '80-as évek kontra 2012....

'80-as évek kontra 2012. Igazságtalan?

Figyelt kérdés

Megvannak anyukám lánykori ruhái, amiket magának varrt. Olyan, mintha mindegyiket miliméter pontosan rám tervezték volna.

Anyukámra mindenki úgy emlékszik vissza, hogy ő volt az abszolút bomba nő, aki után mindenki epekedett. Nagy mellek, izgató csípő etc...

Engem pedig mindenki bánt, hogy faragjak már le végre a fenekemből, a csípőmből. Meg hogy, hogy merek ilyen lábakra rövid szoknyát húzni etc...


A rohadt életbe! Ha 30 évvel ezelőtt ugyanezzel az alakkal anya bomba nő lehetett, akkor én miért kell, hogy ocsmánynak érezzem magam????


Amúgy kb 42-es a konfekcióméretem...


2012. aug. 6. 13:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

keress magadnak olyan barátokat akiknek tetszel

ezeket meg cseréld le, mert utálnak

2012. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem csak a barátoktól kaptam ezt. Még anyukám is beszólt, hogy vigyáznom kéne magamra, mert nagyon megnőtt a fenekem és nem áll jól. Amikor felhúztam a ruháját és megmutattam, hogy pont akkora a fenekem, amekkora neki volt, csak annyit mondott, hogy jó-jó, de akkor még más világ volt.

A bátyám is beszólt, hogy nagyon dagadt a bokám, inkább nadrágot vegyek, vagy földig érő szoknyát...


Egyedül apa szokott megvédeni. Neki gyönyörű vagyok, úgy ahogy vagyok...nyilván nem véletlenül választotta anyát annak idején.

2012. aug. 6. 13:37
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"miért kell, hogy ocsmánynak érezzem magam?"


Természetesen nem kell. Azóta sokkal erősebb a szépségipar marketingje. Hatalmas pénzek függnek attól, hogy te hogy érzed magad. Ha rosszul érzed magad, akkor fizetsz a kencékért, fogyiporért, stb., és ez milliárd dolláros üzlet.


Nem tehetsz mást, mint legyintesz a rosszindulatú véleményekre. :)

2012. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad ocsmánynak! Attól függ, ki mondja.

1) irigyek az emberek!

2) (Szeretteid) Féltenek.

Ne foglalkozz senkivel, többnyire irigység áll mögötte! Ne vágj le a fenekedből, meg a csípődből! Hány nő örülne, ha lenne nekik...

Csináld azt, ami Neked jól esik, ne hagyd Magad befolyásolni!

2012. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igy van, nem tudsz mit tenni ellen változik a világ. ha így jól érzed magad akkor az a lényeg...
2012. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
Te most ezen vagy kiakadva? Nem hinném egyébként, hogy ettől már ocsmány vagy, mert van csípőd és feneked. Szerintem ott más hiba is van. Viszont a 42-es konfekcióméret huszonévesen tényleg elég gáz. (Csak feltételezem hogy ennyi vagy)
2012. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Na ez az utolsó! Miért lenne gáz a 42-es méret? Nem 48-50-es szétfolyó padödö, hanem 42-es!

Tizenéve állítólag 38-as volt a legkisebb, nem létezett még 36-os, az a gyerekméret volt még. És a 38-as kifejezetten nem volt elterjedt. Sokkal elfogadottabb volt a 40/42-es. Ma meg gáz...

Egészséges vagyok, sportos. Bármikor erőben, erőnlétben legyőzöm a sovány lányokat. Így is neveltek, hogy építkezéseken együtt cipekedjek a többiekkel és ne csak a sört töltsem ki kispohárba...

De a fiúknál nem lehetek ma nyerő.

2012. aug. 6. 13:57
 8/23 anonim ***** válasza:

Tudna valaki linkelni fotót egy 42-es méretű nőről?

Most így nem tudom hova tenni ezt a méretet.

2012. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Pl Ő:

[link]

2012. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"De a fiúknál nem lehetek ma nyerő."

Hát így nem is csodálom. Mondom hogy más hibád is van, nem csak az egyéb domborulataid. (Küldj már egy képet légyszi, kíváncsi vagyok Rád mostmár nagyon!) Egyes fiúknak még a dagi Nők is bejönnek, állításod szerint Te nem vagy az, akkor min problémázol egyébként?

2012. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!