Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén összel mi lessz a divat...

Mr. versace kérdése:

Idén összel mi lessz a divat fiuknal?

Figyelt kérdés
állitólag ujra a 80s évek jön divatba férfiaknal,nőknél jó lenne tetszik a 80as évek stílusa?
2012. aug. 10. 08:35
 1/10 walk w1th mee ***** válasza:

Az én divatomat fogom követni...

úgy tervezem hogy.

bőrdzseki

farmer

deszkás cipő:dddd

2012. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mert ami divat lesz azt veszed fel? miért nem önmagad adod? kit érdekel mit diktál az undorító divat? ezért van az hogy minden szembejövő emebr ugyanúgy néz ki, régen még a fehér embert meglehetett különböztetni a másiktól, a japánokra, kínaiakra mondtuk, hogy egyformák mint a tojás. hát már az európai is az. ugyanolyan haj, ugyanolyan ruha, semmi egyéniség, ez annyira mű és annyira rossz.

mi az hogy állítólag ez jön divatba? szerintem abban járj ami állítólag hozzád illik és amiben jól érzed magad.

2012. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ázsiaiak sírnának ha megtudnák hogy pár európai ennyire egy kalap alá veszi őket.Nagyon nem egyformák.Csak kis tájékozódás és már nem mond az ember hülyeséget.Amúgy meg ha mindenki ugyanúgy néz ki akkor ezek szerint te is? :D Csak úgy ne általánosságban mondjuk...


Amúgy a kérdésre válaszolva.Igen,nekem nagyon bejön a 80as évek divatja.Persze most már azért kicsit modernebben vannak megcsinálva a cipők stb. Már tavaly ősszel és télen láttam jó pár embert aki úgy öltözött. :]

2012. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
első: :DDD*-*
2012. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A férfiak divatját kérdezed vagy a fiúkét? Mert a tizenéves korosztálynál ugyanaz, mint most: magasszárú cipő, hatalmas v nyakú póló, ülepes gatya vagy nagyon szoros csőgatya stb.

a férfiaknál már más a helyzet, ajánlom a zoldhegyi.hu -t és a hestyle-t, ezeken a blogokon sokat tájékozódhatsz.

Amúgy hordd azt, ami tetszik, amit magadénak érzel, ne a stílus után menj.

2012. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*ne a divat után menj
2012. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszy a hozzászólásokat nekem amugy is megvan a saját a stilusom 80s 90s évek gigolos kurafis olaszos .szeretek öltözködni hegyes orrú lakcipö ,bör izompolo szakat farmer szép nyaklanc gyürü persze kiegészitök terén túlzasba nem viszem de szeretem a sport ruhazatot is mert kényelmes
2012. aug. 10. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
ez amit leírsz konkrétan egy cigány strici.
2012. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 walk w1th mee ***** válasza:
Miaz,kedves negyedik válaszolo?:$ *-*
2012. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szeretek stricisen öltőzni:-D
2012. aug. 10. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!