Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különleges az Ed Hardy...

Mi a különleges az Ed Hardy ruhákban?

Figyelt kérdés
Ok, hogy szépek, de mi a különleges bennük, és miért olyan drágák. Lemaradtam vmi extra márka betöréséről?
2009. júl. 22. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Erről én is lemaradhattam, azt se tudtam, mi az :D Beírtam google képekbe, én se tudom, mi lehet benne különles... Különlegesen ronda mindegyik XD
2009. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
dehogy ronda, csak neked nincs ízlésed. Azért olyan különleges, mert különleges vki találta ki. Meg azért is, mert mindenki tudja hogy drága és ha látnak ratad ed-es cuccot, akkor gondolják hogy de menő meg minden és így elterjedt. Am meg jól néz ki tini pasikon. De gondolom előző válaszoló nem fiatal.
2009. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Szia.

Én 15 éves vagyok, és undorítónak tartom ezeket a csicsás edhárdi ruhákat.... :S Nem tudom, mi különleges, szép van benne, szerintem különlegesen randa, ahogy az első válaszadó mondta. :D

Le lehet pontozni, szertintem akkor is csúnya ... -.-

/lányvagyok/

2009. júl. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
énmeg 18/l és kifejezetten utálom az ed hardys cuccokat, nem értem mirefel ez a nagy imádat. ilyen mintákat még egy sulit sem végzett éppen részeg tetováló is tud bármikor firkantani, ráadásul tré az össze minta, olyan gagyi, piaci. ja és ha meglátom valakin az jut eszembe hogy ja, ezis menő akar lenni és megvette az 1000 ftos hamisítványt piacon. de márkaboltban sem érne többet.
2009. júl. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért különleges mert drága.
2009. júl. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok és 18 éves vagyok :D
2009. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
különleges motívumok vannak benne, zsúfolt.. és hát nemtudom MÁRKA.. minden márkás cucc drága. amúgy nekem sem teccik 16/L
2009. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Jók ezek a cuccok. Vannak köztük nagyon szép mintájúak is.
2009. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Az a "különleges" bennük, hogyha felveszed, látják az emberek h húúúú de sok pénzed van(hiába nézel ki ugy a polodon kivül mint egy szerencsétlen csöves..)
2009. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem drágák azok, csak itt Magyarországon számít annak.

Kint ez csak egy márka a sok közül.

Nálunk el vannak tévedve sajnos az importőrök, behoznak valami külföldön teljesen hétköznapi márkát és aranyárban próbálják eladni. Sajnos mindíg van olyan hülye, aki ráharap.

Az E.H. azért nem kínai vacak. A minták jogdíjait kell megfizetni. Ed Hardy a világ legismertebb tetováló művésze. Egy saját stílus-irányzatot alkotott, ami ma már klasszikusnak számít. Nevét mindenki ismeri a világ civilizáltabb részén. (tehát nem itt)

Nem keleteurópai proliknak készült, ennyi az egész.

2009. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!