Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tahóság beszólni az utcán...

Tahóság beszólni az utcán izléstelenül felöltözött, túlsúlyos lányoknak?

Figyelt kérdés
A húgom állandóan beszól hangosan az utcán mellettünk elhaladó, általában kövér csajoknak. Nem tudja megállni szó nélkül pl. a topot viselő nőket, akiknek a hája kibuggyan a felső alól, vagy a rövid, masszív lábaikra magassarkút húzóknak is odamondja, hogy ''ez vizuális terror''.
2012. aug. 17. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, véleményem szerint az, hiszen nem mindenki tehet arról. Persze azt is megjegyezhetjük, hogy akkor ne vennének fel olyan ruhákat, de mindenkinek szíve joga, hogy mit hord. Elég lenne, ha halkan mondaná, mert beszólni a másik embernek, aki méghozzá nem is ártott neki, nagy tahóság.
2012. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Igen bunkóság! Mert a húgodnak semmi köze hozzá, hogy ki hogy néz ki és mit húz fel magára. Akkor sincs joga beszólni, ha zsákot húz magára az illető. Az az ő dolga. Attól, hogy valaki duci, még lehet normális emberileg, az meg, hogy milyen az ízlése, rá tartozik. Ne nézzen rá, ha nem tetszik neki, nem kötelező.

Csúnya dolog valakit lenézni, leszólni a ruházata miatt.

2012. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
48%

Szerintem is ízléstelen, ha mondjuk felvesz egy feszülős mackónadrágot, de nem mondhatjuk neki, hogy ne hordja, lehet hogy nem tehet róla, hogy telt*, és hadd hordja azt, amiben jól érzi magát.

(*Nem mondom, hogy kövér, meg hogy dagadt, még ha ugyanazt jelentik sem.)

2012. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Könyörgök, akkor legalább ne nekik mondja vagy hangosan. Beszélje meg a haverjaival, hallótávolságon kívül. Így eléggé bunkóság, bárhogy is néz ki az emberke.
2012. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
ha hallja az illető, akkor a helyében én egy akkora pofont lekevernék a húgodnak, hogy többé semmit nem tudna mondani... igen pofátlanság, gondolom ő annyira tökéletes, és soha nem lesz rajta 1 deka felesleg se és ránca se lesz 70 évesen... neveld már meg légy szíves...
2012. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
A kinézete miatt mindenkinek bunkóság beszólni, bárhogy néz is ki. Saját magát járatja le vele, hogy nem bír normálisan viselkedni. Mitől lesz neki jobb, ha hangosan kritizál valakit? Biztosan rajta is lehetne mit kritizálni, mint mindenki máson. Nem mindenki tehet arról, ha rosszul néz ki és nem felel meg az ízlésének. Nekem már mikor babakocsiban ültem is azt tanította anyám, hogy senkire nem mutogatunk, nem mondunk semmit idegen emberekre. A húgod is tanulhatna egy kicsit, hogy hogyan is kell rendesen viselkedni.
2012. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszólni igen, mindenképpen.

Viszont velem már párszor történt olyan, hogy láttam pl. egy duci lányt, aki amúgy nagyon szép volt, de iszonyú ízléstelenül volt felöltözve. Legszívesebben odamentem volna hozzá és kedvesen elmondtam volna neki, hogy nagyon-nagyon előnytelenül állnak rajta azok a cuccok (csípőszabású csőgatya, szűk felső, rövid dzseki) és hogy nagyon szép arca van, de rontsa el az összhatását azokkal a nem hozzáillő cuccokkal. Persze nem volt bátorságom megtenni, hiszen nem ismertem egyáltalán, meg hát fordított esetben valószínűleg nekem sem esne jól, ha egy vadidegen odajönne és lefikázná az ízlésemet... :)

2012. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Evvel a viselkedéssel a hugod sokkal gázosabb, mint akiket lenéz/kigúnyol.
2012. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatos parasztság, ha egyszer szembe jönne vele valaki akinek nem tetszik amit ő visel és beszólna meg kiröhögné hogy érezné magát? Öltözködést a törvény nem bünteti, mindenki járjon abban amiben jól érzi magát, szerintem.
2012. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Csinálja csak nyugodtan a beszólogatást. Majd ha egyszer helyben hagyják vagy elhurcolják, akkor majd tudni fogja, mikor kell megszólalni.
2012. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!