Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ti milyen zoknikat...

Csajok, ti milyen zoknikat használtok?

Figyelt kérdés
Kort írjatok majd légyszi. Szín, fajta, sima, térd vagy titokzokni illetve hány pár zoknitok van? Ezekre vagyok kíváncsi.

2012. aug. 19. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Fura kérdés... xD hát én nyáron nem hordok zoknit. van mindenféle színben, mintában, nem nagyon izgat, hogy hogy néznek ki. Ja meg csak bokazoknit hordok, a többit utálom. Van egy csomó, nem számoltam meg hány pár.
2012. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
van egyszínű és színes, van boka, normál, lábtyű. 20 pár biztos van.
2012. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenféle van, kivéve a térdzokni, mert erős a vádlim, és elszorítja :/ Abban egyezik az összes, hogy kényelmes, puha, és nyáron, ha felveszem, nem sül bele a lábam, és télen meg nem fagy meg benne, csak ha késik a vonat...Nekem van kék, piros, sárga, lila, rózsaszín, fehér, fekete, szóval sokféle, és mintában is sokféle nagyon, mert lusta vagyok elmenni venni, úgyhogy nekem anyukám veszi meg :DD Egy fél fiókom van tele zoknikkal, szóval olyan 20-30 pár szerintem van.
2012. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

100 % pamut titokzoknit mindenféle színben. És van min. 25-30 pár.


23/N

2012. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

fehèr és fekete titokzoknikat hordok tavasszal ősszel télen a suliba meg ilyen helyekre . nyàron nem hordok zoknit .otthon meg ha fàzom akkor térdzoknit àltalában szinest de inkább nem hordok semmit . kb. 30-40 pár zoknim van

12/l

2012. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ameddig csak lehet (tehát amíg nincs nagyon hideg), addig nem hordok zoknit, mert zavar, ha rajtam van. De hideg időben szeretek zoknit hordani. Van mindenféle, a felük titokzokni, a többi pedig az a rendes zokni, ami a bokám fölé ér, és van 2 db hosszabb zoknim, amik a térdem alá érnek. Kb. 30 pár zoknim van, a legtöbb fehér, vannak mintásak is (virágos, csíkos, állatos :D), és színesek is.

16/L

2012. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Vannak színes zoknijaim de általában fehér , bokazoknikat hordok és ritkán titokzoknit. 34 pár zokni és 1 pár titokzokni :D
2012. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok : 13/L
2012. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

14/L

Mindenképp bokazokni, világos szín.. kb ilyen:

[link]

szóval én főleg az ilyen puma, nike, adidas feliratos zoknikat kedvelem, mert azok jó sportosak.

Ja a kedvencem a convers bokazokni!

Remélem segítettem!

2012. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 harisnyababee ***** válasza:
Én csak harisnyazoknikat hordok, főleg térdfixet, de van egy-két bokafixem is. Rendes zokniból van itthon 2pár, de azokat csak akkor használom, ha squash-olni, vagy bowlingozni megyünk..
2012. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!