Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég nagy melleim vannak és...

Elég nagy melleim vannak és kicsit lognak is. Szeretnék olyan melltartot venni ami jol feltartja öket. Mi a neve az ilyen melltartoknak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 11. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
push-up- azt hiszem erre gondoltál..
2008. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez attol függ mekkora az a nagy. de ha igazán nagy akkor a push-up nem jó abbol csak kibuggyan a melled és nagyon kényelmetlen az állandó viselése.

triumph-nak vannak nagyon szép melltartói nagy méretben is. én csak azt veszek mert azok adnak szép alakot és tartanak is. 75E a méretem, na sajna ez már nagyon nagy.

2008. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járva, mint az előttem szóló,csak 75F-el én azt mondanám,hogy vegyél csak merevítős melltartót amibe se szivacs és mellesleg vastag a pántja! Sariana-ban is gyártanak gyönyörűeket, igaz borsos az ára(az enyém 5300 volt),de a biztos, hogy sokáig fogod használni és biztos,hogy kényelmes lesz és még szép is :)
2008. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!