Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Angliaba miert lett a szoknya...

Angliaba miert lett a szoknya divat a fiuknal?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 14:44
 1/10 A kérdező kommentje:
fel eve koltoztem ki, annyira meglepett (marmint tizen eves fiuk noi ruhakban jarnak)
2012. aug. 24. 14:45
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

azok LANGYI fiúk voltak

:)

2012. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron voltam kint s szerintem nem csak langyik hordják. Belinkelek egy képet amin egy angol srác van. Erre gondoltál, Mert szerintem elég gáz!


[link]

2012. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a skótoktól vették ezt az ötletet? Végülis ott vannak a szomszédban...bár nem biztos...én még élőben nem láttam, de hallottam unisex szoknyákról.
2012. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A skotokat ismerem, az mas mert nepviselet.


Olyanokat szoktam latni amilyet en veszek a noi osztalyon, nem hiszem hogy uniszex lenne.

2012. aug. 24. 15:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha már itt járunk: Ez sem semmi!.!.! :DDD

[link]

2012. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

ezek MELEGEK és TRANSZFESZTITÁK

nem normális emberek, lélekben nem férfiak

ELSŐ VÁLASZOLÓ

2012. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy divat most az androgyn stílus. [link]
2012. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az ázsiai pop- és rockkultúrában ez már jó ideje bevett szokás. szerintem amióta az ázsiai együttesek egyre jobban betörnek az európai piacra, azóta kezd népszerűbb lenni európában is az ilyesfajta öltözködés. ott a rajongók i sokszor úgy öltöznek, mint a zenészek.
2012. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
90%

7. Miért is NEM normálisak???

Amúgy a 60-as években is nagy divat volt a biszexualitás. Mármint komolyan DIVAT... A glam korszaka. Miért ne hordhatnák azt, ami nekik tetszik, ki találta ki anno, hogy a férfiak nem hordhatnak szoknyát? Biztos az, aki azt, hogy a nők meg csak azt hordhatják.

Mellesleg szerintem a kérdező nem éppen a homofób egyének kitörését várja válaszul. Egyszerűen toleráljátok, vagy ignoráljátok.

2012. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!