Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran vesztek fel...

Milyen gyakran vesztek fel egy felsőt/nadrágot/cipőt?

Figyelt kérdés
nem úgy értem, hogy amíg ki nem mossátok...hanem hogy ugyanazt kimosva milyen gyakran:)
2012. aug. 24. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
1*
2012. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
összesen egyszer veszel fel egy felsőt?? az durva:D akkor miután volt rajtad, kidobod?:D
2012. aug. 24. 21:25
 3/7 A kérdező kommentje:
nem úgy értem, hogy mosástól függően! ugyanazt a felsőt milyen gyakran(lehet közte több mosás is)
2012. aug. 24. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt nem számolom..:S Ha valami már nagyon elnyűtt,vagy szakadt,esetleg divatjamúlt kidobom. Fél éve tartottam szekrényválogatást 4 120 literes szemeteszsák megtelt ruhákkal,vittem máltaiaknak. Ez köszönhető még persze a 6 kiló fogyásomnak,a többi felesleget és nagy ruhákat odaadtam sógornőmnek.

Sajnos amibe nem szeretek bele ruhába,csak megveszem arra hamar ráunok.De van olyan amit már nem is emlékszek mióta hordok,és teljesen vadiújnak néz ki és divatos.

Tehát ruha válogatja.

2012. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani hogy egy ruhadarabot hányszor veszek fel, ameddig nem kerül nálam is a zsákba. De elég sokszor veszem fel. Én igyekszem jól variálható darabokat venni mindig. Ha olyan a ruhadarab, ami egy időben nagyon divatos, de a következő vagy az azutániban a ciki kategória, akkor nem veszem már fel. Esetleg akkor, ha újra divatos lesz. De ez a ritkábbik eset, mert inkább a mindig divatos, vagy hordható darabokat keresem. Ezeket pedig addig használom, ameddig meg nem kopik a színe vagy az anyaga. Tehát ameddig újszerű az állapota. Vagy ha bármi mástól hordhatatlanná válik. Ritkán unom meg ezeket a ruhákat, mert jól tudom variálni őket, és a sok kiegészítővel is mindig fel lehet dobni.

Van olyan felsőm, amit szinte mindig felvehetek, és eléggé sokat is használtam régebben, de a mai napig felveszem. A jó minőségének köszönhetően. Tizenegy éves felsőről van szó. Nem mindegy milyen az anyag minősége, ennyi idő alatt a legtöbb ruha már szétfoszlana.

2012. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmezem -lehet rosszul- a kérdést, hogy a kérdezőt leginkább a gyakoriság érdekli, nem az, hogy életünkben hányszor volt/lesz rajtunk az adott ruhadarab.

A nagy kedvenceimet egy héten akár kétszer is felveszem, de általában, amit hétfőn hordok az a következő hétfőig szinte biztosan nem lesz rajtam.

A cipőimet is próbálom cserélgetni, variálni, mihez mi illik jobban, de előfordul, hogy 3-4 napig ugyanazt hordom.

20L

2012. aug. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, úgy értettem, ahogy az utolsó válaszoló is írta:)
2012. aug. 25. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!