Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit a véleményetek a blogomról...

Mit a véleményetek a blogomról? Építő kritikák?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 26. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kezdtem elolvasni, de miért angolul van a tárgymutató? Itt ezt sokan szerintem azért nem nézik végig mert nem tudnak angolul , mint ahogy én sem. Meg ha már egyszer úgyis magyarul vezeted miért angol a fele?

Nem értem, de ez csak az én véleményem.

2012. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Olyan témát választottál, amiben igen nagy a konkurencia, ami nem baj, csak még jobban oda kell tenned magad, hogy legyenek olvasóid.


Sajnos a helyesírásra nem figyelsz oda eléggé, ez rányomja a bélyegét az egészre és elveszi az ember kedvét a folytatástól.

2012. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem igazán tetszik, mert mindent csak fikázol, magadat meg isteníted. Azon kívül rengeteg a helyesírási hiba, ami ront az illúzíón. A saját magad szórakoztatására jó, de másra nem igazán. :-)
2012. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
nekem tökre bejön, tegyél ki követős widgetet, úgy könnyű követni :)
2012. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Divat iránt érdeklődőknek érdekes lehet, bár a te 'outfitjeid' nem kifejezetten egyediek vagy különlegesek.
2012. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagy bajom van a bloggal kapcsolatban: baromi nehézkes a kommentálás...
2012. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még csak éppen belenéztem, de az első benyomásom: ne írd ennyit, hogy plusz pont ezért, plusz pont azért! Nagyon zavaró ez a sok ismétlés.
2012. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban figyelj oda a helyesírásra és a fogalmazásodon se ártana csiszolni. :)
2012. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön =) Egy dolog zavar, hogy a rólad készült fényképek nem a legjobb minőségűek. Mobillal csinálod? Ha igen, akkor fényképezővel jobb lenne, vagy javítsd fel a gépeden a képet, mert szerintem belerondít a képbe.

De ennyi, a többi tetszik, csak így tovább!

Ja, és a papaya-s vintage ruhád egyszerűen csudaszép! =)

2012. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon Molnár Dorka /The sense/ utánzó a stílusod.
2012. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!