Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cosplayesek! Mi a véleményetek...

Cosplayesek! Mi a véleményetek erről az oldalról? Tapasztalatok? (CosplaySky)

Figyelt kérdés

Az oldal: www.cosplaysky.com

Mi a véleményetek erről az oldalról? Rendelt már valaki innen? Ha igen, mit, és mennyi idő alatt érkezett meg? Mennyi volt a postaköltség?


Utánanéztem, és a külföldi oldalakon általában mindenki elégedett vele, de én most egy magyar emberke véleményére lennék kíváncsi. :D


13/L



#rendelés #cosplay #CosplaySky
2012. aug. 28. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

off: melyik conra mész?:) októberi mondo? mert ha igen én is ott leszek ^^ de nem fogok cosplayezni..

on: fogalmam sincs :d

2012. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden cuccnál le van írva hány nap alatt készítik el és hány hét alatt érkezik. A postaköltség súlytól függ, de ezt láthatod ha a cuccot kosárba rakod, megadod hogy hungary és az irányítószámot, és kiírja hány dollár. Pl. egy parókánál 10 dolcsit ír, hozzáadva egy csizmát már 30 dolcsi...

Jó dolgok vannak, de nagyon drága.

2012. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!