Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Most mit csináljak nincs...

SOS! Most mit csináljak nincs mit felvennem hétfőre?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz az évzáró, és én hülye úgy gondolkodtam hogy csütörtökön elmegyek új ünneplő felsőt nézni. Nem találtam sehol olyat ami tetszene meg jó is rám, pénteken más dolgom volt, ma megint szétnéztem ismét semmi. Most felpróbáltam a régit de az már nem jó rám, kicsi, rövid és kényelmetlen :S Holnap meg errefelé már nincsenek nyitva a boltok. Ráadásul katolikus iskolába járok, ezért nem is szabad hogy kilátszódjon a hasam meg amúgy sem szeretem mutogatni. Feszül rajtam a blúz, másik meg nincs. Honnan szerezzek? Hogy mit veszek alá, arról ne is beszéljünk mert normális melltartóm sincs...
2012. szept. 1. 20:15
 1/4 anonim válasza:

Nincsen sima fehér topod? Ha azt alá veszed és csak néhány gondot gombolsz be akkor szerintem az jól néz ki.Vagy csak simán a top rajta valami dísszel nagyon csinos tud lenni. Ha nincs, akkor valamelyik barátnődtől biztos tudsz kérni, nagy divat mostanába.De hamár ittvagyunk inge is biztos van valakinek.Esetleg beszélsz osztálytással,hogy tud-e hozni.

Remélem tudtam segíteni:)

2012. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

évzáró? évnyitó nem? :D

nah, mind1 szóval egy fehér topod és egy fehér pulcsid csak van. vedd fel azt...

2012. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja igen igen évnyitó bocsi xD

Köszönöm szépen, sokat segítettetek mindketten :)

2012. szept. 1. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
Pedig volt rá 2 és félhónapod. -.-
2012. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!