Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LÁNYOK érdekelne a véleményete...

LÁNYOK érdekelne a véleményetek! A gumis lábujjbedugós strandpapucban izzad és csúszik a talpatok?

Figyelt kérdés

A gumis lábujjbedugós strandpapucban izzad és csúszik a talpatok????? Kíváncsi volnék a válaszaitokra. Mellékeltem linket!

Www.Reklamos.hu/index. Php? Modul=termek&kod=24338&mkod=0


2012. szept. 2. 08:29
 1/5 tüptürüptürüpp ***** válasza:

Ha nagyon meleg van akkor igen. Amúgy van mikor befújom ilyen Avonos izzadásgátlóval, vagy hintőporral, az legtöbbször segít.:-D

15/L

2012. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor is bebüdösödik. Lehet te nem érzed, de más igen.
2012. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem szokott csúszkálni:)
2012. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem szokott ilyen gondom lenni, mivel nem zárt cipőről van szó, így tud szellőzni a lábam. Viszont az ilyen strandpapucsok talpa nagyon szokott csúszni, főleg nedves felületeken, én többször elcsúsztam már így... vagy csak én vagyok béna?:(
2012. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem izzad es nem csuszik csak ha teljesen vizesem rakom bele a labam de ugye a viz csuszik.
2012. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!