Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni FÉRFI csőnadrá...

Hol lehet kapni FÉRFI csőnadrágot? Pl. Fekete, sötétkék, lila, zöld? Sehol nincs, te tudsz vhol?

Figyelt kérdés

Köszönöm! Budapesti kellene,és inkább az olcsóbb megoldás :D


Köszi a választ!


2009. júl. 30. 08:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Hát szerintem az ilyen stílusú fiúk a lány nadrágok között nézelődnek. Ezek a fiúk tök vékonyak, simán felmegy rájuk is a lány naci.
2009. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan lányként adok tanácsot de férfi üzletet :D A springfieldnél láttam még múltkor kiírva nagybetűkkel az egyik polcon hogy férfi csőnadrág. Miután most mindenhol leértékelések vannak ha olcsóbbat keresel sztem ennek is elfogadható ára van. Egyebet nem tudok biztosra.
2009. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy férfi csőnadrág, kb annyi értelme van, mint a férfi nejloncuccoknak...
2009. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
A fiúk is női csőnadrágot szoktak vásárolni, ez igaz!!
2009. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis.. van fiu csőgatya

pl bershka

2009. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
jaja ott én is voltam :D és télleg van fiú,betévedtünk oda és megtaláltam :D pont tegnap :D
2009. júl. 31. 08:10
 7/26 anonim válasza:
Heló! Nekem hozzád lenne kérdésem(a kérdezőhöz) bocsi, hogy kérdezek, de azt szeretném kérdezni h te kaptál csőgatyát és ha igen milyen színűt és mennyiért? és még 1x sry h kérdezek :)
2009. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
nem nagyon kaptam,a Bershkában hétezer és a campomában a a a a a a a a a a... na nem jut eszembe Moda Italianaban is 7. Am. megtudtad hogy nőit kell venni... amilyen nekem kell az női :D
2009. szept. 3. 06:04
 9/26 anonim válasza:

A Bershkában 7ezer? Milyen színű az a csőnadrág és milyenek vannak,pl. színben? És az áruk min. max. mennyi?

A kérdés feltevőjét kérdezném... köszi.

2009. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
van ahol,kék,lila,fehér,fekete,piros stb... nekem sikerült vennem,ugyan nem a bershkában de sokkal olcsóbb és jobb... a fehér 790 volt a piros 2600 tökolcsón megusztam
2009. okt. 11. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!