Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok hol lehet olcsón...

Lányok hol lehet olcsón alkalmi ruhát kapni mondjuk 10 000 forint körül? Koktélruha félékre gondolok, amiben mondjuk lagziba is ellehet menni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Nővérem szalagavatós ruháját kínaiba vettük,3000 valamennyiért.Egyáltalán nem drága,és semmi baja,pedig többször volt rajta.Több nagy boltban is néztünk de nagyon sok helyen 15.000Ft-tól kezdődtek.

És ha megnézed egy márkás és egy kínai ruha címkéjét valószínűleg mindkettőn ez áll:"Made in China." Akkor meg nyugodtan meg lehet venni a kínaiban is olcsóbban!Legalábbis szerintem.:)

2009. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha budapesti vagy környéki vagy akkor Ázsia Center. Rengeteg alkalmi ruha van és olcsóbbak is.
2009. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor pont esküvőre kerestem alkalmi ruhát és találtam nagyon jót, de később nyílt itt a Fórum nevű csoda és rá kellett jönnöm hogy a Zarában nagyon jó ilyen rövid hoszabb és tényleg szép koktélruhák vannak. Kb. 12ezer körül van mind legalábbis amiket én néztem kivétel nélkül annyik voltak.
2009. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Westendben van a Dress Box, ott rengeteg ilyen koktélruha van, amikor én voltam, akkor elég jó áron voltak. És szerintem fantasztikus a kínálat is. :)
2009. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Terranova.
2009. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is az ázsia centert mondom, de én láttam már turkálóban is álomszép estélyit (nem sime koktélruha volt, hanem vörös szatén, merevített, fűzős estélyi) és kb 4000Ft volt...

És ott vettem egy tökéletes álapotú koktélruhát 2000-ért, egy butikban kb 10ezerbe került volna... SZóval a turikat is meg lehet nézni

21/L

2009. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!