Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg gáz, ha egy lány...

Tényleg gáz, ha egy lány melegítőbe jár suliba?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már, hogy az egy lánynál igénytelen, meg minden.:D De Én annyira nem szeretem a farmer nadrágokat (nekem is van 2-3 db) a melegítő kényelmesebb.Ilyesmire gondolok, csak hosszabb: [link] teljesen ledöbbentem, hogy mások szerint ez gáz, meg igénytelen..Én vagyok lemaradva, vagy mi? nálunk családba is tök természetes volt, hogy ebben járkálunk hidegebb időkben. 15/L

2012. szept. 16. 18:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
49%
Igen, tényleg gáz. Fiúknál is.
2012. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz, csak ne mindig abba menjél
2012. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Már az is gáz, hogy ez neked nem gáz...
2012. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Falusi általános iskolában itt nálunk is sokan jártak melegítőben, de középiskolában már szerintem is gáz, még fiúnál is.
2012. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Mások ilyet otthonra, edzéshez, futni járni, meg egyéb hasonlóhoz vesznek fel és az agyukban ez a kép van. Nekem is, ha ilyet látok valakin az jut eszembe hogy felébredt és nem öltözött át, mert nekem hidegben ez a pizsamám is.

Nem csak farmernadrág létezik, vannak másfajta nadrágok is, van szoknya+harisnya is, csak ne melegítőben járj. Nem igénytelen persze, de azért nem leszel túl menő benne. Csak akkor hordd ha téged nem zavar mások mit gondolnak rólad.

2012. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem gáz, főleg ha van hozzá sportos kabátod stb, nem azt mondom fősulin nem venném fel de 15 évesen igen, sokkal jobb ez mint amikor puccba parádéba mennek egyesek iskolába...
2012. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

Igen, gáz.

Melegítőben nem járunk utcán, és nem csak lánynál gáz, hanem fiúnál is.

2012. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Eh...


Ne haragudj, de tényleg eléggé gáz a melegítő. Kis általános iskolás gyereknek okés.. 30 év felett lévő sportos meg ilyen olyan nőnek oké.. de azért egy fiatalnak inkább farmer vagy más ruhadarab. Eddig még nem néztél körül :D? majdnem mindenkin farmer van. Persze van akin melegítő, de azon sem ilyen..

2012. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Vannak csinos bemelegítők is. PL. a My77-től.
2012. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Uhh. Gáz, igen. Igénytelen, falusias, stb, leírták már. Ez otthonra való lazulni vagy futni vagy kutyát sétáltatni. Van olyan nadrág, ami nem farmer, kényelmes, és mégsem melegítő azért...
2012. szept. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!