Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki szandált zoknival vesz...

Aki szandált zoknival vesz fel, az miért nem húz inkább zárt cipőt?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 08:49
 1/7 kalmj ***** válasza:
100%
Mert szellősebb, kényelmaesbb-könnyebb felvenni. Meg a cipő 40 fokban olyan, mint a dzseki. Elmebajra utal.
2012. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
68%
A szandálhoz is zoknit húzó embereknek az önbecsülésükkel van gondjuk. Az emberek lába igen kényes testrész, és vagy szégyelli vagy csak simán nem érzi jól magát mezítláb. (de tényleg vehetnének legalább titokzoknit) :) :D
2012. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szandi - zokni vagy szandi - harisnya nem jó párosítás szerintem. Egyszer megkérdeztem egy stylistot is erről. Ő sem javasolta. Viszont most meg mindenhol azt látom, hogy nyugodtan vegyünk fel ilyet... Lehet újra megkérdezem, hogy most hogyan vélekedik erről a stylist :)
2012. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Páromnak muszáj felvennie zoknit, mert kicsit másképp néz ki a lábfeje + nagyon feltöri (deformáltsága miatt) a szandál is, ő is tudja hogy van aki megszólja az ilyet, de most mi a fenét csináljon az ember???
2013. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem idétlen

Ennél csak ez durvább csak erős idegzetűeknek

Szandál

Zokni nélkül

Szabadidő nadrág

2013. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle!

Mindenki más!!

Ajánlom a Zene az kell! dalt !


:)

2013. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert nem a fázás ellen vette fel a zoknit, hanem más céllal. Pl. hogy az legyen koszos a lába helyett.
2014. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!