Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok! Szerintetek nem...

Fiúk, lányok! Szerintetek nem túl kihívó ez az összeállítás?

Figyelt kérdés
Egy jeggings és egy nagyon tapadós felső együtt nem túl kockázatos? Az már majdnem olyan, mintha semmi sem lenne rajtam, nem? Szóval szerintetek vegyek a jeggingshez inkább egy bővebb felsőt? Fiúval megyek randira, és nem akarok azért úgy kinézni, mint aki könnyen megkapható.
2012. szept. 19. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ebben úgy fogsz kinézn és a srác nem tud majd másra koncentrálni, csak az idomaidra.
2012. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tul k...ás
2012. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hàt ha első randi lesz akkor elèg necces.De ha ìgy akarsz menni,akkor menj,de a felső azért legalàbb a feneked felét takarja és ne legyen mèlyen dekoltàlt (magyarul ne rakj ki mindent)vegyél fel hozzà feltűnő fülbevalòt vagy karkötöket vagy egy kardigánt ami "leköti a figyelmét"az se mindegy hogy milyen szìnű anyagù a leggings és a felső+te mennyire vagy feltűnő.
2012. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Randira inkább válassz egy szoknyát, harisnyával. A leggings féléket a legtöbb pasi nem csípi. Olyan tinilibás... főleg tapadós felsővel. Borzalom.
2012. szept. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tapadós felsővel nincsen gáz, ha nincs ki belőle az egész melled, és eltakarja a feneked.

Ha rövid, az nagyon gázos:D

2012. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem illik a kettő. jeggingshez feneket takaró felsőt vegyél, mintha leggings lenne
2012. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehte, túl szűken kategorizáltam a ruhadarabokat. A jeggingsem olyan, mint 1 farmer, az anyaga is olyan és a felső pedig természetesen eltakarja mindenemet, csak tapadós.
2012. szept. 20. 19:01
 8/8 ívy1 ***** válasza:
57%

Vállalható. Nekem is van jeggingsem és,függetlenül attól hogy ez is testhez álló,más a hatása mint a leggingsnek. Persze ehhez az összeállításhoz kell azért egy jobb alak.

Ja és nem igaz szerintem hogy a fiúknak nem tetszik a leg-jeggings,az én ismeretségi körömben jóval több fiúnak tetszik,mint akinek nem.

2012. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!