Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen őszi-téli egyberuhákat...

Bratilla kérdése:

Milyen őszi-téli egyberuhákat ajánlanátok egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok, amiket hétköznapokon is tudok használni. A lényeg, hogy nőies legyen, és ha lehet fiatalos is. :) Ilyesmikre gondolok:


[link]


De jó lenne, ha mintás lenne, mondjuk virágos, esetleg pöttyös.


Köszi előre is a segítséget! :D


2012. szept. 21. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
egy hosszított felső mindig jó választás és nagy divat is ráadásul védi a derekadat de közben nagyon csini csizmával meg még inkább :-)
2012. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért, de muszáj elmondanom, hogy

nagyon örülök, hogy ilyen fiatalon is csinos, nőies vagy.

Ezek szerint te nem tartozol az állandóan farmert és tornacsukát viselők közé. Ezt jó tudni. Egy igazi példakép lehetsz a mai ifjúságnak! :-)

21/f

2012. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Köszi, én is nagyon szeretem azokat az összeállításokat, de most kimondottan ilyen egyrészes, csinos ruha kellene nekem, amit harisnyával is felvehetnék. :)

Második válaszoló: Hú, hát köszi, örülök, hogy szereted ezt a nőies stílust. :) Bár nem vagyok semmilyen példakép, néha én is farmerben meg edzőben rohangálok, főleg a sulis, edzős napokon, de alapjáraton igen, valamivel "nőiesebb" vagyok mint néhány társam. :D

2012. szept. 21. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezek nagyon tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]


16/l

2012. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!