Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet beszerezni Chanel...

Hol lehet beszerezni Chanel ruhákat?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja, hogy hol tudnék venni Chanel felsőket, táskát esetleg?

2012. szept. 22. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Chanel üzletekben például? Meg interneten.
2012. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondod hogy chanel üzletekben úúúúú.. kérdés hogy hol van?-.-
2012. szept. 22. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
hát az andrássyn!
2012. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ott a Google, ha nem tetszik a válaszom. Teljesen felesleges volt ezt a kérdést feltenni. Azt ne mondjam meg, hogy anyád mit főz holnap ebédre?
2012. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Számomra nem volt fölösleges a kérdés, mert nem lakok közel Budapesthez, így még nem volt alkalmam megtekinteni egy Chanel üzletet sem, ezért tettem fel a kérdést, hogy hol tudnék beszerezni ilyet. Internetről nem fogok rendelni, ha onnan akarnék akkor talán nem tettem volna fel a kérdést ennyire egyszerű;)
2012. szept. 23. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk talán magyar o,-n nincs chanel üzlet, andrássyn se... amúgy tudod mennyibe kerülnek? nekem van egy chanel táskám londonba vettük tavasszal, 1390 font volt...
2012. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Van Chanel az Andrássyn, és egyébként kedves utolsó, ha neked volt pénzed erre a táskára, a kérdezőnek is lehet.
2012. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem még mindig nincs itt chanel, sokszor járok arrafele nem láttam eddig, de a kedvedért lecheckoltam kedves előző, a chanel.com-on nem írja, hogy lenne magyarországi üzletük... minek mondasz olyat, ami nem is igaz? :)
2012. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy van, de ezennel akkor elnézést is kérek a téves információ miatt.
2012. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!