Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rock koncertre milyen ruhát...

Rock koncertre milyen ruhát vennétek föl (lányok)?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Farmert, feketét esetleg, valami sötét színű felsőt, lazább stílusút, és kényelmes cipőt.
2012. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rövidnadrág, szaggatott harisnyák, fűzős felső, magassarkú platform bakancs. Ha szabadtéri akkor +hosszú bőrkabát.
2012. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mini ruha, (fűzős) , platformcipő, szegecses kiegészítők. Fekete smink
2012. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Rózsaszín csillogós 10 centis magassarkú, p.csaszoknya, rózsaszín mini topp cuki csillogós kiegészítők és 10 kiló smink (amiben tuti úgy nézel ki mint valami mű r.banc)... xD am ja.. kb azok amiket leírtak előttem.. Am milyen koncert :D
2012. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kezdem úgy érezni, hogy én vagyok az egyetlen, aki farmerben fekete pólóban meg betkósban ill. csuklószorítókkal megy koncertre xD
2012. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amiben járok:

Póló, farmer, tornacipő, most hidegebb időben bőrdzseki vagy egy fekete pulóver.


Amiben szívesen mennék:

Fűző, hosszú szoknya, tédigérő nőies fazonú fűzős csizma, kabát

2012. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(Fekete)Tornacipő, fekete ill. koptatott kék csőszárú farmer, fekete izompóló, bőrkabát, oldallánc, karkötő, és kész. Nekem ha lenne pénzem ilyen szoknya, meg 20 soros bakancs félékre, sem vennék. Szerintem így is tökéletesen ki van hangsúlyozva a zenei ízlés. Plusz utálom, az ilyen túl csicsázott dolgokat, de persze akinek tetszik annak egészségére. Ízlések és pofonok.:)
2012. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ami jólesik.

Az adott zenekar pólója, vagy akármilyen póló, farmer, meg olyan cipő, amit nem sajnálok, ha széttaposnak. :)

2012. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!