Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a téli...

Szerintetek milyen ez a téli sapka egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


13/L


2012. szept. 23. 11:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
55%
húú ez nagyon gáz
2012. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
szerintem aranyos.
2012. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kiröhögnének az utcán. én láttam már ilyet és az utcán mindenki kiröhögte. pedig csak 10 éves volt a lány...
2012. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Életbe nem venném fel. :D
2012. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hátha már ilyen sapit akarsz, akkor szerintem olyat válassz ami sima füles, és nincs rajta fej, mert ha ilyet veszel készülj fel rá, hogy kiröhögnek.
2012. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én ezt csak egy 6 évesen tudnám elképzelni 12/L
2012. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És az ugyan ilyen sapka pandásba,pinvinesbe? Nem azért mert tetszik(pandás,pingvines) csak ezeket viszont nagyon sok mindenkin szoktam látni és azokra mindenki mondja , hogy milyen jó de egyszer láttam egy csajon egy leopárdosat és rá viszont elég érdekesen néztek nekem meg ez a farkasos tetszik és a barátaimnak is de kíváncsi vagyok/voltam olyanok véleményére is akik nem ismernek , hogy eltudjam dönteni , hogy megvegyem-e vagy ne..:D
2012. szept. 23. 13:15
 8/13 anonim ***** válasza:
jézusom :D
2012. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
bocsi,de ez borzasztó :D
2012. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jó akkor nem veszek , úgyis kitalálta barátnőm , hogy rendel ilyet (már meg is rendelte) és akkor őt fogják hülyének nézni , már annyian mondtátok , hogy szar , hogy már nekem sem tetszik és rajta még tényleg hülyén is nézne ki :s:DDDD

Akkor felteszek képeket arról a fülesről amit az egyik válaszoló mondott mert az jobban is tetszik csak nem tudom hol vehetnék olyat.. Azért linkelek ide is egy képet: AKI TUDJA , HOGY HOL LEHET VENNI ILYET (ebayen kívül) AZ ÍRJA LE LÉCCIVES ! [link]

2012. szept. 23. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!